Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász észreveszi, ha...

Egy nőgyógyász észreveszi, ha egy nőnek abortusza volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen nevelünk 4 gyermeket,mindannyian vér szerinti gyermekeink.Hurok mellett ismételten teherbe estem (?) 3 pozitív terhességi teszten vagyok túl. Nem szeretnék ötödik gyermeket, a férjem viszont tudom, hogy nem szeretne megszakítást.A nőgyógyászom az ő gyermekkori jó barátja,akivel heti szinten járnak lazulni pubokba,stb.Pesten lakunk,arra gondoltam hazamegyek pár napra szüleimhez Győrbe, ott elvégeztetem a szükséges beavatkozásokat. A saját dokim,évente egyszer lát, a szokásos rákszűrés alkalmával,idén már túl vagyok rajta, legközelebb 2014 januárjában lesz soros. Na most addigra feltételezhető, hogy minden árulkodó nyom eltűnik a testemről? S ha januárba a saját dokimhoz megyek észre nem vesz az egészből semmit?

Az erkölcsi oldalába nem kívánok bele menni,tisztában vagyok vele, hogy van ettől egyenesebb út is, ami jelen pillanatban nem járható....

köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 25. 21:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%
Írok,bár nem a kérdésre válaszolok,mert nagyon felháborít a dolog.Egy házasságon belül hogy lehet ilyet csinálni?A babához és sorsához az apának ugyanannyi joga van mint az anyának.Szerintem a világon az egyik legundorítóbb dolog az,ha a nő visszaél ezzel és kijátssza a férjet.Nem lennék a helyedben kérdező,ha a férjed rájön és teljesen jogosan lesz kiakadva.(a férj helyében sem lennék,mert bizonyára nagyon el lesz keseredve)Az ilyen esetek nagyon elszomorítóak...
2013. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha elmondom neki,akkor az csak az ő döntése lesz.Ha elmondom,meg kell tartani és kész.

ő kényszerít bele hogy hallgassak....

2013. jan. 26. 16:15
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
utolsó vagyok.értem én a dolgot,a ti életetek,de szerintem ha van egy kis lelkiismereted akkor nagyon nehéz lesz a jövőben.Egy ilyen nehéz kérdést két embernek kell lezongoráznia,főleg ha már családról beszélünk.Képzeld magad az ő helyébe,ha mondjuk a 3.babátokat "elintézte"volna a tudtodon kívül.Az a baba az ő vére is.Abba a részébe m
2013. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
34%
Abba a részébe már bele se megyek,hogy egy babáról van szó.Ezeket én spec nem tudom megérteni,anya vagyok én is és én nem tudnék úgy ránézni a meglévő gyerekekre hogy közben nem adtam lehetőséget a testvérüknek is.Mellesleg ha rossz házasságban élnék,én akkor se tenném meg ezt a férjemmel.Ez az én véleményem.
2013. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, attól fögg, mennyi időn belül... pár napon/héten belül észreveszi a magfogó nyomát a méhszájon, utána viszont csak azt, hogy volt már valamiféle szülészeti eseményed - ami viszont nem egy érdemi észrevétel 4 gyerek után:)
2013. jan. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
31%

Lehet rosszul gondolom de az orvosi beavatkozások, kezelések rögzítve vannak a TB számon. Szóval legközelebb amikor mész és beírják, hogy mit csináltak nálad, hogy megkapják az állami pénzt rá, akkor azt felviszik oda, és elolvassa egyszerűen mi van felette írva.

Nem is a Tb számon de az orvosi kartonodra bekerül.

2013. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, valóban rögzítve vannak TB-számon, csakhogy az info egyoldalú (jelenleg legalábbis), tehát az orvos jelent a TB fele, info csak az általa (az ő pecsétszámán jelentett) dolgokról kerül vissza hozzá, a paciense által igénybe vett minden TB szolgáltatásról nem tud információt kérni ilyen módon. És hát azt gondolom, hogy ez így jól is van, max a beteg által rendszeresen szedett gyógyszerekről adnék vissza még infót, mert annak ugye szerepe lehet a jelen kezelésében is.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esély, hogy észrevesz valamit s rákérdez. Mit teszel a 6 hét utáni házasélet tilalommal?
2013. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
0%
Lehet a doki direkt rakta fel rosszúl a hurkot, mert a férjed még egy gyereket szeretett volna. Bár ez elég meredek, de ha ez van, akkor tuti rájönnek, hogy abortuszod volt.
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A spirált (IUD) nem lehet "direkt rosszul feltenni"...
2013. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!