Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász észreveszi, ha...

Egy nőgyógyász észreveszi, ha egy nőnek abortusza volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen nevelünk 4 gyermeket,mindannyian vér szerinti gyermekeink.Hurok mellett ismételten teherbe estem (?) 3 pozitív terhességi teszten vagyok túl. Nem szeretnék ötödik gyermeket, a férjem viszont tudom, hogy nem szeretne megszakítást.A nőgyógyászom az ő gyermekkori jó barátja,akivel heti szinten járnak lazulni pubokba,stb.Pesten lakunk,arra gondoltam hazamegyek pár napra szüleimhez Győrbe, ott elvégeztetem a szükséges beavatkozásokat. A saját dokim,évente egyszer lát, a szokásos rákszűrés alkalmával,idén már túl vagyok rajta, legközelebb 2014 januárjában lesz soros. Na most addigra feltételezhető, hogy minden árulkodó nyom eltűnik a testemről? S ha januárba a saját dokimhoz megyek észre nem vesz az egészből semmit?

Az erkölcsi oldalába nem kívánok bele menni,tisztában vagyok vele, hogy van ettől egyenesebb út is, ami jelen pillanatban nem járható....

köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 25. 21:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Bravóóó!!!!

nagyon örülök, és egy aranyos értelmes gyerekkel gyarapodjatok!

2013. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én már csak utólag olvastam a történeted, és valahogy olyan meghatónak találtam. És így ismeretlenül is úgy örültem, hogy így döntöttél.


Jó babavárást, sok boldogságot! :)


28/N

2013. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!