Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász észreveszi, ha...

Egy nőgyógyász észreveszi, ha egy nőnek abortusza volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen nevelünk 4 gyermeket,mindannyian vér szerinti gyermekeink.Hurok mellett ismételten teherbe estem (?) 3 pozitív terhességi teszten vagyok túl. Nem szeretnék ötödik gyermeket, a férjem viszont tudom, hogy nem szeretne megszakítást.A nőgyógyászom az ő gyermekkori jó barátja,akivel heti szinten járnak lazulni pubokba,stb.Pesten lakunk,arra gondoltam hazamegyek pár napra szüleimhez Győrbe, ott elvégeztetem a szükséges beavatkozásokat. A saját dokim,évente egyszer lát, a szokásos rákszűrés alkalmával,idén már túl vagyok rajta, legközelebb 2014 januárjában lesz soros. Na most addigra feltételezhető, hogy minden árulkodó nyom eltűnik a testemről? S ha januárba a saját dokimhoz megyek észre nem vesz az egészből semmit?

Az erkölcsi oldalába nem kívánok bele menni,tisztában vagyok vele, hogy van ettől egyenesebb út is, ami jelen pillanatban nem járható....

köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 25. 21:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Mi lett a vége?
2013. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy maga a spirál volt a hibás elajlította a doki...
2013. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Persze mindig más a hibás, komolyan mint az öt éves.
2013. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%
Nekem meg eltörött a kisujjam a lábamon, mert belerúgtam az asztalba. Az a hülye asztalos is csinálhatta volna valami puhább fából vagy lehet nekem kellett volna műanyag asztalt vennem ?
2013. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
67%
Miről beszéltek, a kérdezőnek volt spirálja tehát ő gondoskodott a védekezésről, tehát nem ő a hibás..
2013. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igazad van előző!
2013. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Elintéztem minden szükséges papírt a terhesség megszakításához,elutaztam a szüleimhez, édesanyámat beavattam a dolgokba, ő el is kísért.

A műtét reggelén csináltak még egy uh-t. Dobogott a szíve...

Felöltöztem, hazajöttem.

Nem voltam rá képes.

Férjemmel madarat lehet fogatni,oda meg vissza van, kezdem én is elfogadni a helyzetet,és már nem vagyok belebetegedve, hogy újra lehet mindent elölről kezdeni.Pont most, hogy a többi már nagyobb,nincsenek annyira rám szorulva...

De ennek a kornak is meglesz a maga szépsége....

Gyerekek még nem tudják,ráérünk még.

Istennek hála, az anyagiak nem probléma, hely is van egy ötödik baba számára...

Azt hiszem jól döntöttem.

Köszönöm mindenkinek az érdemi hozzászólásokat.

2013. febr. 6. 18:24
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Szép volt! :) Sok sikert és sok boldogságot! :)
2013. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Kedves 23.15-ös válaszoló,azt gondolom, hogy férfi vagy,de ha mégsem,szívemből kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen döntés elé.


Ha elfér,és nincs anyagi probléma az rögtön milliomosságot jelent?

(csak megsúgom hogy nem,de a kedvedért leírom: férjem szülei és nagyszülei által örökölt ikerházban élünk,amit összenyitottunk,mert sajnos már nincs se szülő se nagyszülő.Ebből kifolyólag van 6 szoba (3-3 volt az iker részben)

Mivel örökölt lakás,nincs hitel,ami nagyban megkönnyíti a dolgokat,de ez még nem milliomosság,csak ahogy a mondás tartja....ahol jut négynek, ott jut ötnek is)

Minden jót!

2013. febr. 6. 23:50
 30/32 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy végül jól döntöttél:) Én szintén spirál melett lettem terhes a 3.-kal és végig volt mikulás is, úgyhogy már a 3. hónapban jártam, mire egyéltalán kiderült, hogy terhes vagyok.És igen. A spirált nem lehet rosszul felrakni.Én még azt is megkockáztattam, hogy 11 hetesen levetettem a spirált vállalva, hogy 80% esélyem van a vetélésre.Egy pelenkás karonülő gyerekkel nem éppen újabb pelenkás karonülő gyerekre vágyik az ember :(Nálunk is a férjem jobban akarta, mint én, de muszály volt megtartani, mert ugyebár még csak el sem veszik ingyen mondván, hogy te védekeztél, hanem megalázó módon végig kell járnod az abortusz lépcsőfokait, mint aki semmit sem tett azért, hogy ilyen helyzetbe kerüljön.Ééééés amiért azt mondom jól cselekedtél:Tini koromban meggondolatlan voltam és teherbe estem és el kellett vetetnem.Mai napig számos tartom, hogy a meglévő 3 melett lenne mégegy nagykorú gyerekem.És míg pár évtizede is megalázó volt, hogy úgy bántak velünk, abortuszra váró nőkkel, mint a kutyákkal, mára még durvább a helyzet.És a milliomos anyuka hozzászólásra reagálva:Inkább pincsikutyát kéne neki öltöztetni?Vagy csillagot vásárolni a férjének szülinapra?Ahol már felnőtt 4 gyerek ott jut ruha cipő, meg étel is az 5. nek.Ezt úgy 3 után látja be az ember, de amíg csak 1 vagy 2 van drága minden.
2013. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!