Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Etikus e az hogy egy 15 éves...

Ddk24 kérdése:

Etikus e az hogy egy 15 éves kislányon abortuszt végezzen egy orvos mikor 5 hónapos terhes és már mozog a baba? Több orvos vissza utasitotta a kislány édesanyja kérését.

Figyelt kérdés
de volt annyi pénz hogy mégis megcsinálták az abortuszt.. vélemények???

2013. febr. 1. 12:18
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Megkaparják? Figyi, ha ennyire fogalmad sincs arról, miért is történik ez, hogy hány hetes a magzat, hogy ki az orvos, akkor miért érdekel? Ki vagy te ebben az ügyben? Ha te valami hozzátartozó vagy, miért nem cselekszel?
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
5 hónapos a magzat és ma befeküdt meginditják a szülést és megszülesztik és mindezt azért mert nem akar a család szégyenbe maradni és a kislány is egészséges és a baba is!!!! és igen közel áll hozzám a 15 éves kislány!!!!!
2013. febr. 1. 13:51
 13/58 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jut a tudomásodra akkor azonnal értesítsd a rendőrséget!!!!!
2013. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Előző vaok. Ez nem etikusság, hanem BŰNCSELEKMÉNY!!!!
2013. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
sajnos már késő!!! hiába megyek akár hova,a lényegen nem változtat!!! egyépként én a baba édesapjának a nővére vagyok. a mi családunkat meg sem kérdezték csak a tényeket közölték!!
2013. febr. 1. 14:15
 16/58 Andizsuzsi ***** válasza:
49%

"egyépként én a baba édesapjának a nővére vagyok"


Most nagyon fogsz rám haragudni, de nem akkor kellett volna ennyire felháborodnod, amikor az öcséd összefeküdt egy gyerekkel?

A megindított szüléskor a gyerek spontán, hüvelyi úton születik, többek között azért, hogy a méhszájat ne tegyék tönkre. Utána, ha szükséges, akkor azért kaparnak, hogy a méhlepény-maradványokat eltávolítsák. Nagyon fáj. Vajúdásnál ez így van.

2013. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
az öcsém is 17 éves és ez sajnos igy alakult. tudtam hogy nem védekeztek de én többször javasoltam hogy vegyen tesztet mert voltak terhességre utaló tünetek. sajnos nem hallgatott rám... és ez lett a vége. tudom hogy hibás az öcsém is és a islány is de nem az a megoldás hogy egyböl megölünk egy élő babát!!!
2013. febr. 1. 14:27
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyereknek jobb is, ha nem két felelőtlen tizenéves szülő, meg az elnyomó dúsgazdag, illetve tudatlan nagyszülők közé születik. Mind a két család megérdemelne egy fejlövést, amiért ez történt.
2013. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
70%

Garantáltan nem egészséges a baba vagy veszélyzeteti a terhes kislány életét,nincs az az orvos,aki elvégezné.Legalábbis ha ebben az országban van.


Inkább beteg a baba,és azért kell megszülnie.Családunkban is volt rá példa,7 hónapos,a hasban még élő babát kellett megszülnie,mert a mája nagyobb volt mint a feje szegénynek.Van ilyen.Persze az idegenek (te is az vagy a történetben,már bocs) orrára nem lett kötve hogy mi is volt.

2013. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
anyukámék felajánlották hogy nevelik ők a babát mig befejezik az iskolát a fiatalok de a lány szülei csak az abortuszt választották... igaz hogy hibásak mind két fél szülei de a lényeg akkor is a baba élete lett volna.... .(((
2013. febr. 1. 14:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!