Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Etikus e az hogy egy 15 éves...

Ddk24 kérdése:

Etikus e az hogy egy 15 éves kislányon abortuszt végezzen egy orvos mikor 5 hónapos terhes és már mozog a baba? Több orvos vissza utasitotta a kislány édesanyja kérését.

Figyelt kérdés
de volt annyi pénz hogy mégis megcsinálták az abortuszt.. vélemények???

2013. febr. 1. 12:18
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
de közel állok az érintettekhez és biztosan tudom hogy egészséges volt a baba is és az anya is és nem is akarták elvállalni sehol éppen ezért... de volt egy orvos akinek tudtak annyit fizetni hogy elvállalja nehogy szégyenbe maradjon a család!!!!!!!
2013. febr. 1. 14:55
 22/58 Andizsuzsi ***** válasza:
Az, hogy egy gyerek egészséges, még nem garantálja, hogy alkalmas is egy másik gyerek kihorására és megszülésére. Ha az orvos úgy ítélte meg, hogy nagy a kockázata, akkor dönthetett így. A nagylány élete legalább annyira fontos, mint a kicsié.
2013. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer leírom! Ami történt BŰNCSELEKMÉNY! Esetleg BTK-t is idézzek? Utólag is meg kellene tenni a feljelentést az orvos ellen, nem ide írogatni.
2013. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
de több orvosnál jártak és egyik sem javasolta az abortuszt csak a kisláy édesanyja addig ment mig nem talált egy orvost aki elvégzi a beavatkozást!!!! kerül amibe kerül!!! ez a lényeg sajnos!!!!!!
2013. febr. 1. 15:10
 25/58 Andizsuzsi ***** válasza:

"Akkor még egyszer leírom! Ami történt BŰNCSELEKMÉNY"


Ezt nem tudhatod. Mi csak a nagynéni véleményét ismerjük. Szívesen megtudnám -bár közöm nincs hozzá- mi lesz a kislány zárójelentésén, ha kijön a kórházból. (És bár én erősen abortuszellenes vagyok, teljes mértékben megértem azt az anyát, aki nem akarja, hogy a gyereke 15 évesen gyereket szüljön.) Elmúlt már egyáltalán az a kislány 15 éves?

2013. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
igen betöltötte a 15 évet szeptemberben és tudom hogy mik történtek és rendben van hogy nem helyén való 15 évesen szülni de a kislny édesanyja képes lett volna pestig menni hogy elvégezzék az abortuszt több száz ezer forintért... sajnos tudom a részleteket is de tehetetlen vagyok és már nem sok értelme van feljelenteni bárkit is mert a lényegen nem változtatna!!!!
2013. febr. 1. 15:21
 27/58 anonim ***** válasza:

Ha agy lenne ahogy irtad,akkor már szóltál volna a rendőrségnek,akik intézkednek,és megmarad a baba.

Ugyanis a szülés leállitható,ha kell.5 hónapos,az 20-22 hetes lehet,már van esélye életben maradni.

De vagy a baba beteg vagy az anya életét veszélyeztetné,nem maradhat életben.

Attól hogy van szivhang,még lehet nagyon beteg a magzat.

2013. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Meginditott szülés leállítható.

Tehát ha igaz lenne,akkor már tettél volna azért hogy megmaradjon.

nincs miről beszélni.

2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
nem tudtam volna semmit ellene mert ezt ők eldöntötték és a kislány édesanyja döntése a mérvadó én hiába mennék oda hogy ez nem helyes az én szavam nem számitott volna sokat ebben a helyzetben és csak azért irtam ide mert olyan tehetetlen indulatot éreztem hogy ezt nem igy kellett volna elintézniük!! és mégegyszer hangsulyoznám nem vagyok hülye tudom hogy A KISLÁNY ÉS A BABA IS EGÉSZSÉGES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 1. 15:30
 30/58 anonim ***** válasza:
Nem te tehetsz ellene,hanem a rendőrség,ha igaz.
2013. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!