Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Etikus e az hogy egy 15 éves...

Ddk24 kérdése:

Etikus e az hogy egy 15 éves kislányon abortuszt végezzen egy orvos mikor 5 hónapos terhes és már mozog a baba? Több orvos vissza utasitotta a kislány édesanyja kérését.

Figyelt kérdés
de volt annyi pénz hogy mégis megcsinálták az abortuszt.. vélemények???

2013. febr. 1. 12:18
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy szégyellem magam, szövegértés 1-es. Másrészt tényleg szánalmas, hogy valaki 30 éves létére így ír. Emellett viszont válaszoltam a kérdésre is, amit te nem tettél meg, szóval csak egy kötekedő troll vagy és nem kívánok veled tovább erről beszélgetni.
2013. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Kérdező, feltűnt neked, hogy habár végigordibáltad a kérdésedet a magadét szajkózva, arról egy szót sem ejtettél sehol, hogy az, akinek a szava VALÓJÁBAN mérvadó - tehát a terhes lány - mit akart???

Nem szégyelled magad ezért?

2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
a 15 éves lány a korából adódóan először össze volt zavarodva és nem tudta mit akar de amikor érezte hogy mozog a hasában a baba kezdte megszeretni de mivel 15 éves és tiszteli a szüleit az ő szavuk volt a mérvadó... egyépként ez a kérdés amit feltettem már teljesen új irányt vett,ugyanis én nem azt kértem hogy egymásnak szólogassunk be hanem hogy kinek mi a véleménye.... szerintem nem volt etikus megölni azt a babát mikor teljesen egészséges volt de a 15 éves lánynak jobb lesz igy mert már tul van a dolgon és holnap már haza engedik és élheti az életét tovább,folytathatja tanulmányait stb... és még egy dolog nem hiszem hogy én ebben a dologban annyira hibás lennék hogy mindenki engem támad..
2013. febr. 2. 15:08
 54/58 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Szerintem nem érdemes válaszolni a 79% és a 66% nak sem.

Olvasd el végtelen agresszív gyalázkodó hozzászólásukat és felejtesd el őket úgy ahogy vannak. Ne mérgesítsd még jobban magad, elég neked az eredeti probléma is.

2013. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
én nem tartom elfogadhatónak, hogy ilyen stádiumban megszakítsanak egy terhességet. Tudom, hogy az emberek nagy része úgy gondolja, hogy már 4-5 hetesen is ugyanolyan babáról beszélünk, mint a vége felé én mégis úgy gondolom, hogy egy 18., de még egy 12. hétben lévő abortuszt sem lehet összehasonlítani a terhesség korai stádiumában történő abortusszal, már csak technikai szempontból sem, hiszen itt szülésmegindításról beszélünk. Én meg tudok érteni olyan szituációkat, amikor egy nő így dönt. borzasztó ez a döntés, de a mai világban egyrészt minimalizálni lehet a teherbeesés "kockázatát" másrészt nagyon korai stádiumban fel lehet ismerni a terhességet...A kislánynak meg ezt átélni... hát...fizikailag lelkileg. Nagyon nagyon sajnálom. Kívánom,h a lehetőségekhez mértem fel tudja majd dolgozni ezt a nagyon durva történetet és,h lehessen még Anya...de ez olyan, mintha tudnánk h vki ma este bedobja a kisbabáját a Dunába és mi otthon ülnénk...
2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező össze vissza-beszél badarságokat. Az írásképe-fogalmazása alapján süt róla az egyszerűség, valamit félreértett ebben az egészben. Nincs ilyen, hogy a 18. hét után MŰVI ABORTUSZT VÉGEZZENEK VALAKIN KÓRHÁZI KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!
2013. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Utolsó, az egészségügyi okot leszámítva persze, hogy nincs... a Kérdező teljesen egyértelműen semmi mást nem csinál, mint "magzatvédő" kampányt folytat, ha ez egy valós történet lenne, nem feledkezett volna meg 5 oldalon keresztül arról, hogy a terhes lány - aki valójában dönteni jogosult - önmaga mit akar...
2013. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
41%

Jól megmondtad a kérdezőnek, "Az írásképe-fogalmazása alapján süt róla az egyszerűség", gratulálok!

Hát az biztos hogy te sem vagy egy Kopp Mária!

Sőt, gyanítom hogy nem is vagy nő, de azért szakértő szeretnél lenni...

2013. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!