Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Etikus e az hogy egy 15 éves...

Ddk24 kérdése:

Etikus e az hogy egy 15 éves kislányon abortuszt végezzen egy orvos mikor 5 hónapos terhes és már mozog a baba? Több orvos vissza utasitotta a kislány édesanyja kérését.

Figyelt kérdés
de volt annyi pénz hogy mégis megcsinálták az abortuszt.. vélemények???

2013. febr. 1. 12:18
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Erre vannak a rendőrségnél a szakértők.
2013. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
csak felesleges hercehurca lenne és a kislánynak sem akarok roszat mert ő szereti a szüleit és ugy gondolja 15 évesen hogy biztos jót akarnak neki pedig ez volt a lehető legroszabb döntés!!!!
2013. febr. 1. 16:15
 43/58 anonim ***** válasza:
92%
Annyira feleslegesen írtad ki ezt a kérdést, mert semmit el nem fogadsz másoktól. Lelki szemetesládának meg ne minket használj, ha leszel kedves. Ez nem döntés volt, hanem gyilkosság, amiről tudomásod volt.. gratulálok a titkolózáshoz. 5 hónaposan már nem ébrény, hanme magzat, aki kő kemény szenvedésen ment keresztül, amíg meghalt. Te ehhez asszisztáltál és most is a hallgatást pártolod és ezzel olyan bűnöző orvos alá adod a lovat és engedsz neki további ilyen ténykedést, aki a gyógyítás mellett a gyilkolástól sem ódzkodik megfelelő honoráriumért cserében. Sajnálom, hogy nem írtál orvost és helyszínt, mert megtenném a helyedben a feljelentést én, ha ilyen ocsmányság a tudomásomra jutna!
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
a terhesség az 5.hónapban derült ki és az édesanya cselekedett is gyorsan... az orvos nevét én sem tudom de talán igazatok van és ha ezt a babát nem is tudtuk megmenteni talán másokét igen ha kiderül hogy van egyorvos aki ilyenre képes!!!! megfogom tudni az orvos nevét és megteszem a megfelelő lépéseket!!!! lehet hogy igy megfog utálni tesőm barátnője is amiért a szüleit ilyen helyzetbe hoztam de szerintem is ez a helyes megoldás!!!!!
2013. febr. 1. 16:34
 45/58 anonim ***** válasza:
Ha annyira felnőttnek érzed magad, hogy ilyen módon belekontárkodsz mások életébe, legalább tanulj meg helyesen írni. Másrészt nem hiszem, hogy téged érdekelne a saját gyerekeddel kapcsolatban a nagynénéd véleménye. Ha annyira szeretnél egyet, akkor szülj magadnak, de nehogy már egy 15 éves (felelőtlen) kislány életét cseszd el, mert szerinted (!) ez etikátlan. Kétlem, hogy mindent tudnál az anya vagy a gyerek egészségi állapotáról, de még ha így is lenne, akkor sincs semmi közöd hozzá, maximum a véleményedet mondhatod el.
2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
szerintem 30 évesen elég felnőtt vagyok és szerintem tudok helyesen irni de nem ez volt a téma lényege... tudok mindent a dologrol és igaz hogy 15 éves de akkor sem kellene megölni egy babát aki már él és egészséges csupán azért mert uristen mit szolnak az emberek.... mi inden segitséget megadtunk volna...szerintem ebbe a dologba nem én voltam a hibás!!!!
2013. febr. 1. 17:35
 47/58 anonim ***** válasza:
16%

79%

szégyeld magad....

2013. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A 18. hétbe akár még bele is férhet. Mert kérdező csak azt hajtogatja, hogy 5 hónapos. De hogy hány hetes, azt nem tudjuk. A 18. hét az ötödik hónapban van, tehát lehet, hogy az utolsó utáni pillanatban, de méh jogszerűen történt a dolog.
2013. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
93%
Igaz utálok végeláthatatlan vitákba kezdeni, és nem is ez a célom, de nem érzem, hogy nekem kellene szégyellni (igen, 2 L-lel) magam. Elég szégyen az, ami abban a családban folyik. Másrészt én csak a SAJÁT véleményemet mondtam el, a kérdező ezt kérte. Ha nem tetszik, az már nem az én problémám.
2013. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

"Ha annyira felnőttnek érzed magad, hogy ilyen módon belekontárkodsz mások életébe, legalább tanulj meg helyesen írni. "

Ugye erre gondoltál, amikotr azt írtad hogy szégyellsz végeáthatatlan vitákba keveredni?

Hát ezért szégyelld magad!

2013. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!