Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan orvosi vizsgálatban...

Volt olyan orvosi vizsgálatban részetek ahol anyaszült meztelenre kellett vetkőzni? 17L

Figyelt kérdés
Nekem most sztk-s nőgyógyásznál ért ilyen élmény, hogy a sima vizsgálat után nem volt alulról felöltözés, hanem mindent le kellett dobni felülről, és így volt a mellvizsgálat..

2013. jún. 17. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen. Ugyanúgy nőgyógyászati vizsgálat volt. Én akkor nyáron mentem ennél is melegebb idő volt, csak egy egybe ruhát vettem fel, gondoltam hogy akkor csak felhúzom és le a bugyimat és ennyi megvizsgál és kész.

Igen ám, de a doki levetette velem mert mondta hogy mellvizsgálat is lesz és hogy ne akadályozza.

Én is meztelen voltam, annyi különbséggel hogy amikor meztelenül jöttem ki az öltözőből akkor az asszisztens adott nekem egy lepedőt hogy addig takarjam le magam fölülről. Amikor lent végzett akkor jött a mellvizsgálat de akkor alulra akartam tenni, de a doki akkor csak gyors félrerántotta és megnézte megvizsgálta, majd mehettem visszaöltözni. Kicsit ciki volt, de engem különösebben nem zavart. A doki nő volt, az asszisztens szintén, így nők közt nem szoktam szégyenlős lenni ilyen téren.

2013. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nálunk az iskolaorvos is elég perverz volt, legalábbis mi annak gondoltuk. Ha lementél, hogy fáj a torkod és talán lázas is vagy, akkor bugyira kellett vetkőzni mindig, mert lehet hogy éppen akkor derül ki egy gerincferdülés vagy nem tudom mit gondolt. Egy kövér, ronda fickó volt a doki, gyakran nem is mentünk hozzá. Nekem adott 9-ben beutalót kardiológiára, hogy szívzörejem van, járjak utána, de mivel az icipici 14 éves testem bámulta kb közben végig, nem foglalkoztam vele. A vicc az, hogy tényleg szívbeteg vagyok, később új doki jött a suliba és letolt h nem mentem el az első beutalóval orvoshoz. De ahogy a doki viselkedett én nem azt gondoltam, hogy egy jó orvos, hanem h egy perverz barom.
2013. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

Én is női dokihoz járok elejétől fogva, mert az elviselhetőbb számomra, de nem volt ilyen, csak a szokásos.

Először alul, vagy felül, utána csere.

2013. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én egy harmincas dokihoz járok, az egyetlen doki ő volt, aki egyáltalán a mellemet is megvizsgálta. Megkérdezte rákszűréskor h azt is megnézze-e, ha igen, akkor alul öltözzek vissza, felül vetkőzzek le. Egy normális dokinak is kínos lehet szerintem ha egy teljesen meztelen nő áll előtte. Vagy legalábbis lehetne ennyi empátia benne, h gondolkodik női páciens fejjel.
2013. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen normális orvos kellene, akkor talán szívesebben menne az ember vizsgálatokra
2013. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10%
Keressetek női orvost, vannak már egyre többen!
2013. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sztk-s rendelés ide vagy oda egy mar ha tusko orvos volt,nézz jobban körbe és keress másik dokit,én még ilyet nem tapsztaltam,de tök pucéran biztos nem vizsgáltattam volna meg magam,nem állatok vagyunk már,meg van az ilyen dokikról a véleményem.


nem volt,volt már más kellemetlen helyzetem ill lett volna,de mivel kinyitottam a szám,így megúsztam,tárva-nyitva volt az orvosi szoba ablaka(kórház)szemből jó belátással,munkásokkal akik néztek is be,meg fütyültek,kb 14-15 voltam és kérte fülölről vetkőzzek le,de nem tettem meg is mondtam miért meglepődőtt,megkértem előbb tessék becsukni az ajtót,elhúzni a függönyt és utána vektőzők is ezen ne múljon,nem bunkozott de én voltam az egyetlen aki szólni mert.

2013. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, de benne volnék, ha csinos doki néni kéri.
2020. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez tök jó dolog, szerintem inkább élveznetek kéne. Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok nő.
2020. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Óvodában anno anyaszült meztelenül és fiúk-lányok együtt, egy dokinő és az asszisztense mindenkit végigvizsgált. A fiúk fütyijét megfogta, fölfelé tartotta és köhögni kellett hozzá. A lányok szeme láttára. De máskor is kellett meztelenkedni koedukáltan, akkor vagy nyári medence volt, vagy az óvónők mindenkit megfürdettek egyesével. Aztán 6 évesen a kórházban feküdtem kivizsgáláson, ott is láttuk egymást pucéran a lányokkal, meg később egy úszótáborban is (OK, az nem vizsgálat volt).
2021. febr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!