Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már mindent kipróbáltam a...

Már mindent kipróbáltam a hüvelygomba ellem, de ismét legyőzött. Mit tehetnék? Candida diéta?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok. 20 évesen már 2 éve szenvedek a gombától. Voltam több magánorvosnál, tenyésztés is csináltak. irtak fel kúpokat, gyógyszereket, krémeket. Kipróbáltam már 1000 félét, de a gomba mindig visszajön. Már az is boldoggá tenne ha legalább 1 hónapra eltűnne..:( Kipróbáltam házi gyógymódokat, grepfruitmag cseppet, joghurtot (ez használt a legtöbbet), teafaolajat, próbálom rendbe tartani a gyomromat mert tudom hogy onnan szaporodnak el. Legutóbb 3 nap után visszatért. Nincs viszketés, nincs még csak folyás se, szeretkezés közben folyik ki a sűrű fehér váladék.Először azt gondoltam csak valamitől sűrübb lett a nedvem, de az orvos mondta hogy nem erről van szó. Nem szedek fogamzásgátlót, óvszerrel védekezünk de a párom is kezelve volt. Már együtt élünk és nagyon megneheziti az életemet... A szüleimnél élünk, igy nagyon nehéz lenne betartani a candida diétát, bár most úgy érzem ez lenne az egyetlen megoldás. Félek hogy sokat fogynék is, pedig most pont jó bőrbe vagyok :( Nagyon örülnék ha valaki tudna segiteni, esetleg ha saját tapasztalatát megosztaná velem. Köszönöm!

2013. okt. 29. 07:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Forrásban lévő vízhez adj egy maroknyi cickafarkfüvet, aztán kicsivel utána zárd el a gázt. Én akkor ülök bele amikor langyosnál kicsit melegebb, és kb. 20 percig vagyok benne. Jobbulást neked is! :D
2013. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. És a folyásom a teafaolajtól 2 nap alatt kb. a 1/10-ére csökkent! Remélem ez tényleg jó lesz nekem is akkor! :D
2013. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Teafa olajos tamponnal kísérleteztem, beváltnak tűnik...

Jughurtos is jó szokott lenni. 4 órán át van fent kb, és leszedem...

Kaukázusi kefírt is próbáltam, irrigáltam vele, használt.

2013. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eltelt pár nap azóta ... kipróbáltál valamit?
2013. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam az ülőfürdőt, utána nagyon kellemes volt :) Olvastam pár helyen hogy nyugodtan lehet irrigálni cickafarkkal is. 2x próbáltam ki, jónak tűnt. Aztán megjött egy héttel korábban, pedig elég pontos szokott lenni. Lehet a cickafarktól?
2013. nov. 4. 11:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, akkor van hormonális hatása a cickafarknak, ha megiszod teaként. Nekem most úgy jött meg 35 napra, hogy 1 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, és már 1 hete ülőfürdőztem, szóval szerintem kizárt ...
2013. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Teaként is ittam párszor.
2013. nov. 5. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!