Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem lehetek terhes. Viszont nem jött meg, és szúr a bal petefészkem.

2014. febr. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje késik? Nekem amíg nem állt be a ciklusom, addig volt, hogy egész hónapok maradtak ki. Vagy pedig 42 napra jött meg. Ez egy rekord volt:D


Hány éves vagy?

2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen voltam. Azóta van egy 8 hónapos gyönyörű, egészséges Kisfiam. Nem volt hol laknunk a párommal és egy hónappal azelőtt hogy megtudtam volna a terhességem el is bocsátottak a munkahelyemről. Korán megtudtam hogy terhes vagyok 4. Hetes voltam. 10. Hétig elakartam vetettni a kilátástalan Jövőnk miatt. Aztán úgy döntöttem lesz ami lesz de nekem ő kell, ő az enyém.

Nem tudom hogy milyen helyzetben vagy, de az biztos hogyha terhes vagy akkor legalább 100x nem inkább 1000x gondold végig mit teszel, mert aztán úgy alakul mindkettőtöknek a jövője.

2014. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy van egy cisztád...a szúrkálás is attól lehet.

De ne aggódj, sok nőnek van cisztája élete során.

Ciszta miatt késhet, de akár el is maradhat ciklus.


Elmennék egy dokihoz ultrahangos vizsgálatra.


Jobbulást!

2014. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!