Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz után 2-3 nappal...

Menzesz után 2-3 nappal nagyon erős szúró fájdalmat érzek a hüvelyemben, ami 5-6 napig is eltart. Közben pedig, ahogy telnek a napok, ez a fájdalom egyre lejjebb húzódik a végbelem felé, majd elmúlik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Orvos szerint minden rendben van.Nem talált semmi bajt.
2010. jan. 5. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is utána és pár nap múlva elmúlt.
2010. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Évek alatt erősödött a fájdalom? Minden menzesz után előjött? Együttlét közben éreztél fájdalmat? Szültél már,ha igen,akkor természetes úton? Szedsz fogamzásgátlót,ha igen melyiket?Nekem 10.5évesen jött meg először.18 éves korom óta szedem a rigevidont.3-szor szültem.Utolsó gyereket 2000-ben szültem.2008-ban kimaradt egyszer a vérzésem.Orvos megvizsgált.Minden rendbe ,azt mondta.Következő hónapba megjött és azóta vannak ezek a tünetek.35 éves vagyok.
2010. jan. 7. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!