Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív terhességi teszt, de...

Negatív terhességi teszt, de miért nem jön meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy 1.5 éves kislányom! 57-58 napja nem jött meg a menstruációm, csináltam tesztet de negatív lett! Általában 36-50 napra szokott megjönni (tehát nagyon rendszertelen) A párommal megszakítással védekezünk! Eléggé sokat idegeskedtem mostanában, de ilyen sokat még sosem késett! Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, de egyszerűen nem tudok másra gondolni csak arra hogy miért nem jön meg!Egyszerűen nem értem ha negatív a teszt miért nem jön meg! Még szoptatok is, ráadásul elég sokat híztam talán még ez is befolyásolhatja!?

#szoptatás #hízás #késés #terhességi teszt #nem jön meg a menstruáció
2015. máj. 7. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen es a hormonjaid is osszevissza vannak, majd szepen lassan beall
2015. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nem védekezés. Simán lehetsz terhes, de az is lehet, h az idegeskedés miatt nem jött meg.
2015. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem védekezéses módszer! Már 7 éve ezt a módszert választottuk és nem volt gond!
2015. máj. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!