Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés, bent felejtett...

Rákszűrés, bent felejtett tampon kerdes?

Figyelt kérdés
Ma voltam az éves rakszuresen, orvosomnal ultrahang nincs. Volt bennem egy kicsi fêlsz, nem emlékszem, hogy kivettem volna a tampont múlt het penteken. Nyilván kivettem, sose fordult meg elő ilyen, mar csak rutinból is. Az orvosnak nem említettem, hogy felek, mi van, ha bennem maradt a tampon, viszont a kétkezi vizsgálatnal semmit nem mondott. Ezek szerint érezhette volna, ha bennem maradt a tampon?
2016. júl. 13. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érezte volna a bimanuális vizsgálatnál is, és akkor is, amikor a kacsát felhelyezte. Vagy szerinted észrevette, hogy ott van és nem szólt semmit? Ha bent lett volna a tampon, akkor el sem tudta volna végezni a rákszűrést, mert útját állta volna. A hüvelyed nem egy hatalmas több járatos barlang, hanem egy alapállapotban kb 10 cm hosszú, pár cm átmérőjű cső. Ha valami az egyik végén bemegy, akkor az ott ki is tud jönni.
2016. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Anyukám is bentfelejtette egyszer, felment a madzag és azt hitte, hogy már kivette, csak nem emlékszik rá. Mire rájött, hogy valami nem oké, már zöld volt a tampon.
2016. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy szerencséje volt anyudnak hogy nem lett TSS.
2016. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!