Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! Ti mit tennétek...

Lányok, Nők! Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tisztasági betétről van szó. Mit tennél akkor, amikor lehúzod róla a papírt, egy (vagy több) helyen "összegyűrődik" a betét és így azon a gyűrött helyen a ragasztós feléhez tapad..? Kidobnád, vennél elő egy másikat, vagy azt használnád azon a napon, mondván,"kibirom így is ezt a napot,majd legközelebb jobban odafigyelek"..? Sokszor bénázok az ilyen kicsi betétekkel, ilyenkor próbálom menteni a menthetőt,de általában szétszakad azon a helyen ha próbálom visszahajtani, és ilyenkor mindig az van a fejemben, hogy megint "pocsékba ment" egy betét.

2016. szept. 27. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0.o válassz más márkát esetleg, mondjuk ami merevebb. Velem ritkán van ilyen és nem vészes annyira hogy kidobjam. Vagy ha vészesebb akkor igyekszem lehetőség szerint minél előbb kicserélni. 18/L
2016. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nem fordult velem még elő olyan hogy annyira összegyűrődött volna hogy érezhető különbség lett volna, szóval nem dobtam ki, de ha olyan lett volna akkro kidobom. Olyan volt hogy már bent a bugyiban a nap folyamán felhajlott egy része és a fenekemhez ragadt folyton, akkor kivettem kidobtam és másikat vettem. Lehet tényleg más márkát kéne keresned.
2016. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neha kidobom,neha nem. Attol fugg van e masik nalam.A gyurott is jobb,mint a semmi.Ha itthon tortenik kidobom!
2016. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem még sosem fordult elő ilyesmi, még össze se gyűrődött, de szerintem ha szétszakad, akkor rossz minőségűt használsz
2016. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. szept. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!