Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Májusban megyünk osztálykiránd...

Májusban megyünk osztálykirándulasra, a Balatonhoz Negy napig furdeni fogunk, de nekem akkor lesz meg?

Figyelt kérdés

Ha nem kesik(van hogy akar 22 napra jon meg van hogy 38 ra, 3 eve van meg)vagy nem jon meg hamarabb pont az osztalykiranulas elso napjan fog megjonni

Hogyan tudnék tenni ellene valamit, hogy ne akkor legyen?

Ha mégis akkor lesz meg, tampont nem fogok hasznalni, akkor nem furdok, elfogadom, de mit csinalhatnek amig a tobbiek furdenek?


2017. márc. 2. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

8-as, ne már, miért okos, hog nem használ tampont? A versenysportolók meg mind ostobák, akiknek kötelező, vagy kidobják a klubból?!


Kérdező: semmi bajod nem lenne a tampontól, de a te döntésed, viszont ez esetben nem úszhatsz.

2017. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gyerekeeeek...szövegértés pls.
2017. márc. 3. 16:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szövegertessel van gond kicsi lany. Hanem azzal hogy te nem fogod fel az agyaddal hogy ha nem raksz fel tampont akkor nem mehetsz a vízbe. Ha meg magadtól nem jössz ra mit is tudnál addig csinalni amíg a többiek a vízben vannak akkor tudlak sajnálni.
2017. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ott van az, hogy akkor nem fürdök, elfogadom...
2017. márc. 3. 18:35
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Akkor minek tetted ki a kérdést?! Én 12 vagyok és simán tamponozok. Ennyi. Nyugodtan undorodj magadtól, ha attól jobb a közérzeted.
2017. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Mik vagyunk mi b**meg a tanácsadóid? Feldugod vagy nem. Pont leszarjuk.
2017. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!