Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso abortusz, mite szamithatok?

Elso abortusz, mite szamithatok?

Figyelt kérdés

Nehez helyzetben vagyok, fiatal, meg suliba jarok es dolgozom mellette, nem tudom megtartani a gyereket. Volt paromtol van aki egy kocsog, es nem akarom miatta elszurni az uj kapcsolatom, mert talaltam magamnak egy nagyszeru ferfit. Szoval abortuszom lesz. Ma allapitottak meg, hog y7 hetes terhes vagyok, ultrahang, vervetel, vizeletminta megvolt, szerdan megyek vissza konzultaciora az altatosokhiz, csutortokon a csaladszervezeshez. Tudom hogy "az", hogy fog majd zajlani, csak kicsit felek. Egyedul a szuleim, az ocsem, es a gyerek apja tud arrol, hogy allapotos vagyok. Meg a pasim elol is el kell titkolnom es be vagyok parazva. Valaki kicsit felvilagositana jobban aki mar atesett abortuszon?


Ui.: Ez az elso terhessegem.


19/l



2017. máj. 15. 20:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom melyik nőt nem visel meg az, hogy kiszedik belőle a gyermekét. Biztosan van ilyen


Igen van, itt a 67%os, olyan örömmel kampányol az abortusz mellett minden kérdésnél, szerinte csak az az ember aki kapartat, lehordja azokat akik nem csak a felelőtlenül kufircolóval foglalkoznak hanem a hülyesége eredményével(a magzattal) is.

2017. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
14%

Az abortusz megsebzi az anyát, de nemcsak őt, hanem minden olyan embert, aki valamilyen módon kapcsolódik a babához: az apát, nagyszülőket, testvéreket, sőt, még az abortuszt végzőket is!


Bernard Nathanson és Carol Everett elmondták, hogy az abortuszt végző orvosok ivásba, drogokba menekülnek és szinte mindig családi problémáik akadnak, melyek váláshoz vezetnek.


Dr. McArthur Hill vallotta: "Gyilkos vagyok. Ártatlan babák életét ontottam ki, egy erős szívógéppel szakítottam ki őket édesanyjuk méhéből".


Ezeket olvasva felmerülhet benned: dehát az abortuszt végző orvosok elismert szakemberek, akik a nők javát szolgálják!".

l

Nos, következzenek a megdöbbentő tények:


A legtöbb abortuszklinika nem köteles olyan magas egészségügyi és biztonsági színvonallal rendelkezni, mint a kórházak. Újságcikkek felfedtek már abortuszklinikákon uralkodó kritikus helyzeteket, pl.: penészes szívócsövek használata, vagy magzatmaradványok használt eszközökön.


Abortuszklinikák volt dolgozói elmondták, hogy rendszerint hamisították a dokumentációkat, nem jegyeztek fel abortusz során keletkezett sérüléseket, egyesek lejárt engedéllyel dolgoztak, sokszor higiéniát nélkülöző körülmények között, biztosítási hamisításokat végeztek, orvosi tanácsokat adtak és gyógyszert írtak arra nem jogosult és képzetlen személyek.


Sok abortuszklinika csak azért létesült, mert ebben az üzletben hatalmas összegek forognak. Egy abortuszorvos elmondása szerint tízszer annyit is megkeres, mint egy általános sebész. Carol Everett, volt abortusz szakorvos nyilatkozott arról, hogy az abortusz-üzletet a pénz motiválja.


Klinikai dolgozók rendszerint a terhes nők félelmeire, fájdalmára és zavarodottságára apellálnak, hogy meggyőzzék őket az abortusz helyességéről. Debra Henry volt abortuszklinikai dolgozó vallomása: "Meg kellett találnunk a páciens gyengéjét, és arra kellett rádolgoznunk. Soha nem adtunk más választási lehetőséget senkinek. Arról győzködtük őket, milyen nagy teher egy gyermek."


Az abortuszt végző orvosok szakmájuk alapelveit, és orvosi fogadalmukat ("magzatot el nem hajtok") törik meg az abortuszok végzésével.



Számos gyermekét abortusz által elvesztett férfit poszt-abortusz szindróma tünetekkel diagnosztizálnak.


"A tény, hogy a lányomnak azt tanácsoltam, menjen abortuszra, egy hosszantartó öngyilkos állapotba juttatott. Még ma sem vagyok túl rajta" (József, 48, ügyvéd)

2017. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én abortusz ellenes vagyok, de abortuszklinikák Magyarországon nincsenek. És a higiéniai szabályok ugyanazok mint más műtéteknél. Az más kérdés, ha az orvosok nem olyan elővigyázatosak és sérüléseket okozhatnak.
2017. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
16%
Tök jó, hogy csak kb fél napig tart egy abortusz és késő délutánra már el is engednek. Utána még van idő elmenni vásárolgatni meg ilyenek, nem vész kárba az egész nap :)
2017. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Klaudia199707 válasza:
A kerdezo vagyok!!! Az abortusz rendben zajlott, de megviselt, most a 2. baba pikk-pakk megfogant, ot mar megtartom. Szules november-december kornyeken! :)
2018. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!