Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen drága a tampon?

Miért ilyen drága a tampon?

Figyelt kérdés

Diákmunkából élek suli mellett és a múltkor összeszámoltam,hogy mennyit költöttem 3 év alatt rá,mióta magam tartom el.

Mikor megláttam,azt kívántam,hogy bárcsak férfinak születtem volna,akkor azt a pénzt bele tudtam volna rakni valami értelmes dologba. :D

Miért adják drágán a tampont,betétet?


2017. aug. 24. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha leszel a barátnőm akkor megszponzorálom neked ezt a költsèget,csak hogy tudjál másra is költeni...
2017. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor fontold esetleg meg az intim kelyhet, egyszer veszel egyet, 5-10 évig használhatod. 5-10000 Ft-ért itthon is szupijókat lehet venni, ami megbízható minőségű, nem kínai.
2017. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert a minőséget meg kell fizetni, és baromira nem mindegy, hogy mit dugsz magadba.

Tamponból is van olcsó, talán van, akinek jó is...

2017. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Kizárólag azért drága, mert muszáj megvenni. Ilyenekből lehet nagyot kaszálni!
2017. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A jó márkák mindig drágák. Meghát ugye ,,visszaélnek" a helyzettel.
2017. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

A l.dl sajátmárkás is ugyanolyan jó, mint az ob, csak hát az "ob"... :D


Nevetséges, én mindig al.i vagy l.dl sajátot veszek és semmi bajom tőle.

2017. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a fogorvosi kezelés. Bármennyit kérhetnek érte, mert úgyis kénytelen vagy kifizetni, ha tetszik, ha nem, hiszen szükséged van rá. Milyen jó is nőnek lenni... Mintha nem lenne enélkül is éppen elég bajunk, még fizessünk is azért, amit egyikünk sem önként választott.
2017. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!