Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázáskor mit szoktatok...

Felfázáskor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Most, hogy lehűlt kicsit az idő, már sikerült is felfáznom :( Milyen teákat iszok ilyenkor? A fürdő tényleg segít? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 6. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hu gyozni!
2017. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) Ha valaki esetleg ide téved csak azt tudom javasolni amit a választandók is írtak. Orvos! Nekem kicsit elfajult és ma orvoshoz fordultam, antibiotikumot szedek. Köszönöm mindenkinek aki orvost javasolt, bár hamarabb megfogadtam volna :(
2017. szept. 11. 10:35
 13/13 anonim válasza:

Nálam megvannak a fokozatok:

1. érzem, hogy felfáztam, sűrűbben pisilek, enyhén csíp is. Fél liter meleg gyógytea (szinte mindegy mi, de mondjuk kamilla az külön jó, de ha nincs tea akár forróvíz is lehet!), egy kiskanál szódabikarbónát beveszek előtte és arra megiszom minél rövidebb időn belül.

1+2 Ha ez fél órán belül nem hat, amint lehet meleg ülőfürdő kiegészítésként. A zuhanyt fokozatosan melegítenm a méhemre és a petefészkeimre irányítva, miközben a meleg vízben ülök.

1+2+3 Ha már ennél is makacsabb (az már hólyaghurut általában) akkor gyorssegélynek ROWATINEX, vény nélkül kapható és én néha úgy éreztem az életemet mentette meg, mikor véreset pisiltem. Van hogy antibiotikum sem kelett, elég volt két nap rowatinex, teázás...


Egyébként 18-20 éves koromban iszonyú sokat küzdöttem ezzel, és egyszer mondta az akkori pasim, hogy az exe is mennyit szenvedett... ez elég gyanús volt, elmentem dokihoz és ezt elmondtam neki. Kiderült, hogy volt valami gombánk, ami semmi más tünetet nem okozott, csak hajlamosított a felfázásra. Mivel a srácnak sosem okozott semmit, nem is tudott róla, és az exe is, meg én is tőle kaptuk el és hiába kezeltük ki, mindig visszafertőződtünk. Amint erre rájött a doki, kaptunk (én is meg a srác is) 1-1 kifejezetten erre való gyógyszert (1 bazinagy szem volt, emlékszem) és azóta gyakorlatilag sosem fázom fel, max pár órára. :P

2017. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!