Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kell mennem és...

Nőgyógyászhoz kell mennem és már nem vagyok szűz anyukám is ott lesz hogyan csináljam hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés
Azért megyunk nogyogyaszhoz mert mar 3 eve menstrualok es nem allt be ossze vissza es nagyon erosen verzek szerintetek ha aztmondom hogy szuz vagyok ki fog derulni hogy nem? Anyamnak nem kene megtudnia mert meg is olnenek hallottam hogy nem vizsgalhatja meg a szuz lanyokat rendesen de milesz ha megis megnez csak rapillant es mar tudnu fogja hogy nem vagyok szuz fontos es surgos lenne koszi! 16/L

2018. jan. 6. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Velem is jött anyukám, mikor először voltam, 15 évesen. Egyrészt azért, mert magánorvos volt, és szóltam neki, hogy kellene pénz, másrészt mivel nem az ő orvosát választottam, nem tudta(m) mi a szokás, így ha bármi adódna, van mellettem egy felnőtt. Természetesen nem jött be, kint megvárt, az meg már egy másik történet, hogy mivel utána nem meséltem el neki arról, hogy mit beszéltünk, mi történt bent, azon kívül, hogy rendes volt a doki és mennyit fizettem, kicsit aggódott értem, de végül megértette, ez rá nem tartozik. Persze ehhez kell egy ilyen mentalitású szülő, és bizalom kettőtök közt, akkor meg lehet oldani békében. Ha sztk-ba mész, akkor ott meg alapból egy szék van csak a dokivak szembe, ami egyértelműen mutatja, kisérőnek semmi keresnivalója bent. Ha anyukád mindenféleképpen be akarna menni, kérdezd meg tőle, neki hogy esne, hogy miközbe vizsgálják, van valaki a paraván mögött (már ha van, különben látja az egész vizsgálatot) aki hall mindent amit az orvos mond neked, és amit te neki. Majd ha ő beenged téged a sajátjára, akkor ő is bemehet a tiedre. Nem értem az ilyen szülőket, miért terrorizálják ezzel pluszba a gyereket, örüljön, hogy legalább tudja hogy volt nőgyógyásznál a lánya, anno az éb barátnőim szülei azt se tudták volt e a gyerek vagy sem...
2018. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyedül,de baráttal vagy barátnővel is elmehesz.


Ha szégyenlős vagy keres női orvost,előtte könnyebb levetkőzni,hosszú felsőbe vagy tunikába menj,mert ha le kell vetkőzni alul(a zoknit nem kell levenni,csak a nadrágot,bugyit)akkor az valamennyire eltakar.


Szkt-ban valóban sokszor az orvosi szoba közepén áll bent a vizsgálóágy,így ha valaki bemegy oda veled és ha vizsgálatra kerül sor és nem küldöd előtte ki anyukádat akkor permier plánba mindent látna,azért ez igen intim vizsgálat,nincs ott helye nézelődnek(mert mindig beszélgetéssel indít az orvos,hogy mért jöttél,mit szeretné majd utána szól,hogy az ágyhoz fáradj át és ott alul vetkőzz le(,hisz van aki éves szűrésre megy,de a szűrés is lehet egészen egyszerű amikor csak rákszűrést végeznek,vagy kibővített,amikor esetleg hüvelyi vagy hasi ultrahangot is kér valaki,de van aki csak gyógyszert írat fel magának)


Magánorvosnál is sokszor a szobába van a vizsgálóágy,de ott sokszor aszisztens sincs,vagy el van választva a vizsgálórész hogy ott kettesbe lehessen az orvossal vizsgálat alatt.

Mindenképp várjon meg anyukád kint,beszéld meg vele.

2018. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A doki rá jön majd hogy szűz vagy e és ha olyan a személyisége akkor ezt közölni is fogja. Fogd arra hogy tampont használsz.
2018. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!