Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szánalmas, hogy ennyire...

Szánalmas, hogy ennyire tartok a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Lassan aktuális lesz, hogy menjek, sőt eddig is az volt, de nem mentem soha.

Nem tudom hogyan vegyen rá magam, hogy széttegyem egy idegen férfi előtt a lábamat, akit akkor látok életemben először egy műtő feelingű rendelőben.

Tartok tőle, hogy hogyan reagálnék ha elkezdene megvizsgálni, és miket mondana, illetve mit szólna, ha látná mennyire meg vagyok ijedve mint egy szűzlány...


Más is tartott ennyire a nőgyógyásztól, vagy csak én vagyok ennyire gáz?


2018. jan. 11. 20:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
39%
Tartok tőle én is, pedig férfi vagyok! Viccet félre térve már miért lenne szánalmas, sajnos túl kell esni az ilyen "kötelező" dolgokon. Gondolj inkább arra, hogy tulajdonképpen ez a te javadat szolgálja, az orvosnak pedig ez rutin tevékenység, naponta több százszor csinálja-látja ugyanazt. Menj el nyugodtan, de ha gondolod elkísérlek és betollak a rendelőbe ha az kell! :D
2018. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha teheted menu egy magan noi nodokihoz, akit ajánlanak vagy nagyon jo ertekelesei vannak es türelmes. En is felek tole, pedig mar sokszor voltam. Mindig olyan cikin erzem magam, tehát nyugalom, ez termeszetes. Vegyel valami gyógynövényes nyugtatót elotte es vedd be egy órával legalabb. Had hasson es lazulj el. Ha meg egy jó magandokihoz mesz, akkor lehet jobban is figyel rad, mint egy sztk-s. En szóltam a noi nodokimnak, hogy eloszor vagyok nőgyógyásznal es totál vegig magyarazta mit csinál, hogy ne legyen rossz, de én sztk-ba nem jarok, mert nalunk rosszak vannak.
2018. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
48%
Miféle kacsát? Vadkacsát tol fel, hápogni fog a nunciban.
2018. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Keress női orvost, sokkal kényelmesebb hozzá menni.
2018. jan. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én első orvosom fiatal férfi volt, aki egyébként marha jól is néz ki :-D Nem voltam már szűz, de nagyon izgultam én is, szegény nem győzte hajtogatni, hogy nyugalom, lazuljak el, különben nehezebb lesz. Nem mondanám, hogy fájt, csak kellemetlen volt.. most van valami problémám, délután megyek dokihoz, mivel az enyém szabin van, egy fiatal nőhöz megyek, kíváncsi vagyok, hogy nála is ennyire fogok-e izgulni vagy sem, bár nálam szerintem az előző alkalmakkor az is közre játszott, hogy sajnos történtek dolgok a múltban, amiktől konkrétan rettegek a férfiaktól.. de ettől függetlenül az én orvosom nagyon aranyos, kedves, kíváncsi vagyok a Hölgyre, hogy milyen lesz. :-) Szerintem egyébként normális ez a kellemetlen érzés, de tényleg csak pár perces a vizsgálat, imán kibírjuk!

23L

2018. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Női orvos engem egyszer vizsgált meg, de azt hittem, fejberúgom, olyan durván tette. :(


Egyébként mit félsz? Inkább meghalsz rákban?

2018. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó! Tán férfiba nincs bunkó, ne általánosíts már! Sokkal kellemesebb nőhöz menni!
2018. jan. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok, nekem semennyire nem volt kellemetlen tegnap. Sőt, sokkal "nyugodtabb" voltam, mint amikor a férfidokim vizsgál. El tudtam lazulni stb. aranyos, szimpatikus volt és nem volt durvább keze. :-)


23L

2018. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!