Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Első menstruációs...

Lányok/nők! Első menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem már megvan csak az érdekel hogy ki hogyan élte meg :)

2018. jan. 14. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
4.rész: anyum latta rajtam h vmi nincs rendben erre megkerdezte: van vmi baj kicsim? En persze azt mondtam h nincs. Par perc mulva nagy nehezen kinyokorogtem anyumnak h azt hiszem elkezdtem menstrualni.
2018. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
5.rész: Anyum: hííí! Nagylány lettél!!! Ő sokkal jobban örült neki mint én😂😂😂😂 13 éves voltam. Ui.: bocsi h apránként küldöm, máshogy nem engedi😔
2018. márc. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
70%
Szia, én most mensizek másodszorra és ez lesz a második nap de éjszaka nem tudtam aludni, végig sírtam és folyton anyum járt az eszem úgy ahogy most is sírok és anyum jár az eszem... nagyon szeretem, mindennél jobban és nem merem neki elmondani olyan fura lenne,persze azt tudja hogy már volt egyszer de ma ha bejön a szobámba megmondom neki. Na de az első menstruációs sztorim: azt pontosan nem tudom hogy reggel vagy este jött meg de aug.16-an ami tuti. Futottam a mamihoz és kivettem egy tisztasági betétet mert nem tudtam hogy az az, a harmadik nap mondtam el anyunak, és úgyszintén minden nap sírtam... a mamiek pont a Balatonon voltak egy hetet. Nem bírtam ki sírás nélkül. Minden nap kétszer fürödtem, és közben mindig sírtam. 5 napig tartott, de én minden nap óránként egy negyed órát sírtam mert annyira szeretem anyut és nem mondtam el neki az első nap. Bocsi de Bem tudom tovább írni mert nagyon rossz.😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2018. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!