Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigyproblémám és...

Pajzsmirigyproblémám és PCOS-em van. Tudtok ajánlani Budapesten jó endokrinológust? Vagy hogy ki az, akit mindenképp kerüljek?

Figyelt kérdés
Saját vagy közeli ismerős tapasztalata, nem reklám alapján. Írhattok a dokikról bővebben is.

2018. febr. 15. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és Tűű dokit ne ajánljátok, mert nem fogad új beteget, csak a régieket. Köszönöm előre is!
2018. febr. 19. 11:36
 2/5 anonim ***** válasza:

én is PCOS-es vagyok, cukorbetegséggel is diagnosztizáltak, aztán kiderült, mégsem vagyok az. rengeteg orvosnál jártam, aki nekem nem jött be, az Dr. Koppány Viktória volt (Budai Endokrinkp.) alaposabb kivizsgálások nélkül felírt Merckformint és egy fog.gátlót, egyik sem jött be nekem, nagyon rosszul voltam tőlük. mostanra teljesen rendben van a vércukorszintem, kiderült, nem is vagyok cukorbeteg, de a PCOS-sel azóta is küzdök. annyit csalódtam az orvosokban, hogy azóta nem is igazán foglalkoztam ezzel a betegséggel (persze életmódot váltottam).

ez csak az én véleményem a doktornőről, lehet, hogy másnak segített, de nekem nagyon nem tetszett, hogy első alkalomkor két olyan komolyabb gyógyszert írt fel, amiknek a felírása további kivizsgálásokat igényelt volna. sok jót olvastam róla a neten, riportokat is néztem vele, nagyon kedves volt egyébként, de nekem az egész csak kirakatnak tűnt, kidobott pénz volt a konzultáció.

23/N

2018. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont őt néztem, de ha egyszer felületes volt, máskor is előfordulhat, ráadásul elég drága helyen rendel, úgyhogy inkább mást keresek. Sajnálom, hogy nem sikerült orvosolni a problémádat. :(
2018. febr. 21. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban csajok!

Én is ezzel szenvedek,HAT éve! Olyan orvost,gyógyszert már "találtam,, aki/ami ártott. Olyat, aki tudott segíteni,már nem! :((

2018. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy megpróbálom ugyanitt, Dr. Lőrincz Ildikót. Nekem ugyan - elvileg - eddig, nincs sem IR,sem pajzsmirigy.De a PCOS és az Akne nagyon durva. Emellett, Refluxom is van.
2018. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!