Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb a nem...

Melyik a rosszabb a nem kívánt terhesseg vagy ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy mennyire rossz lehet ha valaki terhes úgy, hogy a háta közepére sem akarja az egészet. De az is rossz, ha nem jön a gyerek.Azonkívül még sok pénzbe is kerül, hogy terhes legyen, es az sem garancia. Szerintetek melyik a rosszabb lelkileg?
2015. aug. 6. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a maga baja a legrosszabb. Mondjuk lelkileg talan a gyereknelkuliseg a rosszabb, plane ha remenyed sincs. Mert egy abortusz az a nő döntése, hogy akarja vagy sem. Ha nem akarja akkor gondolom még örül is egy abortusznak. De egy meddő hiaba álmodozik, nincs döntési lehetősége.
2015. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel alapvetően más a cél a 2 szituációban, ezért nem lehet megmondani melyik rosszabb. Ez most olyan, mintha azt kérdeznéd kinek rosszabb : a zongoristának, ha eltöri a karját, vagy a műkorcsolyázónak, ha eltöri a lábát...szóval érted. Ebben a pillanatban nekem nagyobb csapás lenne egy terhesség, mert sem életkorban, sem élethelyzetben nem állok úgy, hogy vállalni tudjak, azonkívül épp egy olyan korszakom élem, amikor azt sem tudom eldönteni, hogy akarok e egyáltalán valaha is gyereket. De ki tudja, lehet 10 év múlva én leszek az, aki naponta rakja ki a kérdéseket, hogy"ugye ti is látjátok, hogy pozitív" meg "hogy éljem túl, ha már egy éve csak próbálkozunk?". Ismered a mondást, egy nő két dologért képes bármit megtenni, azért, hogy terhesen legyen, és azért, hogy ne.
2015. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen osszehasonlithato a dolog, de ugy gondolom mint #1. Ha valaki teherbe esik, akkor donthet a magzatrol, hogy megtartja vagy sem. Ha valaki nem tud teherbe esni, akkor nem tud teherbe esni..itt nincs mas opcio, nincs dontesi lehetoseg. Persze az abortusz sem egy vidam dolog, de ott legalabb a lehetoseged megvan a valasztasra.
2015. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem jön a baba. Azt nehezebb orvosolni.
2015. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformán rossz, ha azt veszed alapul, hogy az embere szeretne valamit és az ellenkezője van.

Először arra gondoltam, hogy naná, hogy az a rosszabb, ha nem jön a baba, de ez én vagyok, mert mindig akartam gyereket. De el tudom képzelni, annak mekkora tragédia egy nem kívánt terhesség, aki sosem akarná. Ugyanúgy tönkreteszi az életét. Bár való igaz, arra van megoldás...

2015. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ember, nem embere
2015. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!