Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 évesen már 3. éve járok...

24 évesen már 3. éve járok nőgyógyászhoz és gáznak érzem, hogy megint "be kell vallanom", hogy szűz vagyok. Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokszor el lett mondva, hogy ez a munkája és nem érdekli, de akkor is. Már 3 v 4 éve járok hozzá és már elegem van, hogy folyton ég a képem, ha akarom ha nem.

Hogyan győzzem le végre ezt az érzést? Az is csak tetézi az egészet, hogy folyton óvatoskodni kell, ezért szólni kell előre...ááá. Már nagyon unom.



2018. márc. 8. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Biztos csúnyácska a kérdező
2018. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kedves 10-es, szerinted büszke vagyok rá, ez jött le neked?
2018. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem, csak képletesen értem... de ne gondold, hogy ez helyes, vagy normális az egészségedre nézve.


Amúgy miért vagy szűz? Próbálkoztál már srácoknál? Legtöbben itt rontják el. Dacból, vagy bármi más miatt kizárják, hogy nyissanak a férfiak felé, és várják a kezdeményezést. Pedig simán lehet nőként is próbálkozni a nagy feminizmus korában.

Nőként sokkal egyszerűbb dolgod van :)

2018. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudom, hogy igazad van , és egészségügyileg ez nem helyes, csak nehéz ezt magamban leküzdenem. Egyébként azért, mert évekig túlsúllyal küzdöttem (bár hozzáteszem, nálam 3 x nagyobb lányok, meg 10 x csúnyábban is találnak valakit ahogy nézem), és ezért önértékelési problémáim voltak /vannak. Én nem próbálkoztam senkinél, mert nem vagyok olyan típus. Nálam viszont már többen is próbálkoztak, de egyik sem tetszett nekem, nem voltak helyesek, sőt, inkább az ellentétje.
2018. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak később egyre nehezebb lesz. Ez nem csak a férfiakra érvényes. Érdemes próbálgatni a kapcsolatokat kicsit.


Ezt a dacot nem értem a nőkben. Ha vágysz a párkapcsolatra, és arra hogy legyen valakid, akkor miért nem próbálkozol, ismerkedsz?

Kicsit átérezhetitek, milyen egy átlagos férfi sorsa. Ha nem próbálkozik, levegőnek nézik. Bizony lehet 10 férfinél kell kezdeményezned, és csak 1 jön el a randira. Ez egy ilyen játék a nőknél is. Kicsit add fel az elveidet és légy nyitottabb.


Pl próbáld ki a Tindert, ott rengeteg lehetőséged van és gyakorlhatod a randizást, és még csak meg se kell "aláznod" a női mivoltodat azzal, hogy nyíltan kezdeményezel.

2018. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként igazad van ezekben amiket írsz, egyet értek vele. Én valahogy a természetesség híve vagyok, így az ilyen tinder-féle oldalak kicsit taszítanak, de ki tudja, lehet egyszer még én is kénytelen leszek használni :(
2018. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Két igényes értelmiségi lány ismerősöm is ott talált párt.


Egy barátom pedig simán randizgat normális lányokkal. Ő is hasonlóan normális srác.


A Tinderben az a jó, hogy nem egy gagyi szokásos társkereső oldal, hanem egy modern és menő alkalmazás. Egyáltalán nem "ciki" használni.

Olyan korban élünk, ahol nincs mindenkinek élőben ismerkedésre sok alkalma.

2018. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy cseréld le büszkeségre, hogy ennyi ideig tartottad magad és nem adod oda magad bárkinek, csak azért, hogy ne legyél szűz, illetve arra legyél büszke, hogy szüzességed ellenére is eljársz nőgyógyászhoz vizsgálatra, ami nem jellemző és pont emiatt - a korod és szüzességed nem szokványos párosítása miatt - lehetsz pláne büszke magadra, hogy te mégis bevállalod! Remélem, már nem szégyelled!
2023. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!