Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs ciki sztorik?

Menstruációs ciki sztorik?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Még nem volt ment minden jól. 17/F
2018. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Elfelejtettem dezodort használni, vagy 2 méterről lehetett érezni a bűzt.
2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
xD
2018. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Hu, de sok értelmes válasz van.


Nekem az volt ciki, hogy kétszer a suliban jött meg és nem volt nálam betét. Először meg nyáron jött meg, reggel. Sikítva szaladtam ki a fürdőbe, hogy mi ez a hatalmas vértócsa körülöttem.

2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi.irjatok meg:/
2018. márc. 16. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nyáron hófehér nadrágban mászkáltam, és egyszercsak megszólított egy lány, hogy ne haragudjak, nagyon kellemtlen de tiszta vér a nadrágom hátul. Megjött, és nem vettem észre. :( Mondta a lány, hogy ő is az előbb öltözött át, mert pont így járt. Szerencsére volt nálam egy kiskabát, amit a derekamra tudtam kötni amíg hazaértem, de ki tudja hányan látták.
2018. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező.

Te biztosan egy 10 éves kisp*cs vagy, aki erre matyizik. Lecke kész van?

2018. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Az is ciki tud lenni, mikor zuhanyzás után fennakad egy vérdarab a lefolyó alatt pár centivel lévő háromszög alakú valamin. Amit ugye nem lehet kiszedni, de még a hipó sem viszi le onnan, semmilyen tisztító spray sem. Egy idő után nyilván szétmállik, de azért sokáig ott marad egyben.

Családon belül talán nem olyan ciki, de ha albérletben laksz, akkor gáz, ha a lakótársaid meglátják. Velem már történt ilyen. :S

2018. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Nekem olyan volt, hogy suliba mentem, meg volt, tudtam is és volt nálam egy kiló betét. De 5. Óra végére rohadtul átáztam. A székem pedig tiszta vér lett :( Ugye "vándorlunk" már felsőben, és nem vettem észre, hogy olyan lett a székem, ezért mit sem sejtve lementem 6. órára egy másik terembe (örök rejtély hogy ott összevéreztem-e). Aztán felmentünk, és szerencsére a legutolsó pad az egyém, szóval senki nem vette észre.. Nahát persze én észrevettem, futottam is barátnőmhöz hogy pls segítsé má', me beáztam. Gyorsan letakartam a pulcsimmal, mert zsepivel nem igazán akart lejönni. Aztán futottunk a wcre, ott átöltöztem, meg minden. Aztán végén vizes wc papírral leszedtem... Utánna ünnepség volt, és azon imádkoztam, hogy nehogy átázzak. A barátnőm adott egy zsepit hogy üljek rá (persze nem sokat segített). Aztán a padot sikerült tisztán tartani. Mentem volna hazafele, amikor egy kislány beszólt, hogy "-málnaszörpbe ültél? Vagy mi?"-aztán röhögve ott hagyott én meg szaladtam haza a wcre, a pulcsimat meg a derekamra kötöttem. Mondjuk tényleg elég gáz lehetett xd
2018. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Elözö, több sebböl is vérzik a sztorid, találj ki jobbat...

Ha átöltöztél a budiban, akkor a friss nadrágodat is összevérezted? Különben nem mondta volna a kislány a málnaszörpöt.

Ha volt nálad egy kiló betét, minek adott neked a barátnöd zsebkendöt, hogy arra ülj?

2018. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!