Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Pisiléskor...

Mi bajom lehet? Pisiléskor erősen fújtam ki az orrom, nagyon erős szúró, nyilalló fájdalmat éreztem a húgycsövemben. Azóta félek elmenni pisilni, mert ez a fájdalom ismétlődik.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs baj, csak mikor orrot fújsz, akkor sok izmod megfeszül, többek között alhasi tájékon is. Pisilés közben el kell hogy lazuljanak az izmaid, te meg ráfeszítettél, emiatt valószínűleg egy hirtelen összerándulás történt, az fájhat. El fog múlni, és pisilj nyugodtan, de legközelebb ne a wc-n fújd az orrod :)

Fizikailag csknem kivitelezhetetlen egyébként is, hogy sikerült? nem csoda, hogy a tested is meglepődött...:)

2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszod :o), mert már minden rosszat beképzeltem.
2010. jún. 16. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló de én tüsszentettem pisilés közben...az is vicces csak fáj xD


de elmúlik

2010. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!