Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt kijött az...

Terhesség alatt kijött az aranyerem, szülésnél még durvábban (3 db csomó jelenleg), mi lehet rá hatásos?

Figyelt kérdés

1 hete szültem, a kórházban kaptam rá kúpot, itthon volt Reparon krém, + vettem hozzá Reparon Herbal kúpot, de semmi hatás, nem akar elmúlni.

Sperti, Hemorid már a terhesség alatt sem használt.

Nektek mi vált be?

(A fent említetteket ne sorolja fel senki, ha neki használt, mert azzal nem leszek előrébb sajnos.)



2018. aug. 20. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Nekem sajnos jegelni kellett...
2018. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el semmitől megműttetném.Lézeres műtétnél fél nap alatt haza lehet menni.
2018. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A műtét. Nekem a szülés után 3 héttel már cseresznyeméretű volt, nem hatott se a Reparon, se a Sperti, se az, amit szedni lehetett tabletta, nem emlékszem a nevére...


Nos, én az egyik éjszaka online foglaltam helyet a BHC-ba egy proktológiai vizsgálatra, ahol még azon a héten fogadtak és meg is műtöttek. Érzéstelenítésben, nem fájt, aztán egy hét múlva varratszedés és azóta már majdnem 3 éve minden rendben a fenekem környékén.:)

2018. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!