Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat, ha...

MonostEni kérdése:

Nőgyógyászati vizsgálat, ha nem akarom - muszáj?

Figyelt kérdés
Anyum a telefonombol megtudta, hogy van barátom. Szerintem 13,5 évesen ez nem akkora dolog. A barátom 16. Nem volt még köztünk semmi "olyan", csak ő irogatott "olyasmiket". Anyum viszont nem hisz nekem, es el akar vinni orvoshoz. Ha tényleg elvisz, akkor ott megvizsgálhatnak? Nem akarom, hogy egy idegen nyuljon hozzám.

2018. dec. 18. 07:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

A nőgyógyászati vizsgálat meg az első szexuális együttlét után illetve ha még szűz is valaki akkor 23 éves korban ajánlott,illetve ha bármi problémát tapasztal az ember.


Ajánlott,tehát nem kötelező azoknál akik szexelnek már!

2018. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
30%
Majd írd meg mi volt!És ne hagyd magad!Ki kell állnod magadért,mert ez csak rosszabb lesz idővel.
2018. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Köszömöm mindenkinek, aki eddig írt nekem. Egyfelől jó, hogy sokan írtátok, hogy ne engedjem a vizsgálatot, stb. De közben volt egy komoly beszélgetésem anyummal. Azt mondta, hogy ő már lebeszélte az orvossal, hogy rendes nőgyógyászati vizsgálat lesz, mintavétel is, amit irtatok. (Kb fél éve volt egy kis folyásom, anyu azt mondta, annak is végére kell járni).

Szóval nagyon úgy néz ki, hogy nem úszom meg.

De kiver a víz a gondolatra, hogy egy idegen férfi fog nézni és hozzám nyúlni. :(

2018. dec. 26. 22:28
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos anyukád tényleg rosszul intézte ezt az egészet.Attól még,hogy ő megbízik abban az orvosban nem biztos,hogy neked is szimpi lesz.De nem biztos,hogy jobban járnál egy nővel.Már voltam pár orvosnál és voltak férfiak akik kedvesek együttérzőek voltak,de voltam olyan nőnél akik kb olyan volt mint egy robot.De tulajdonképpen nem is lenne baj,ha megvizsgálnának,főleg,hogy volt folyásod is.De természetesen mondhatsz nemet,ha valamit nem szeretnél.Nekem szokott segíteni,ha az orvos beszél mintavétel,vizsgálat közbe.Arra figyelek amit mond és így kevésbé érzem kellemetlennek.Esetleg kérdezz valamit mielőtt elkezdi,de lehet magától mondani fogja,hogy épp mit csinál.
2018. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Igazából az sem lenne sokkal jobb, ha nő vizsgálna. Mert úgy az egésztől vagyok rosszul, hogy egyáltalan egy idegen fogdos ott lenn. De nem sok választásom van.
2018. dec. 27. 11:51
 16/47 anonim ***** válasza:
16%
Istenem, ti komolyan ennyire betegek vagytok?! Egy 13 éves GYEREKNEK ilyeneket dumálni, hogy "állj ki magadért, ne hagyd, hogy megvizsgáljon, vannak jogaid"... ez beteg. Nem az ő érdeke, hogy megvizsgálják véletlenül? Nehogy már az anyja legyen a szar, mert nem akarja, hogy a 13 éves gyereke szexeljen. Kiskorú, önrendelkezési joga nincs, ha már a jogoknál tartunk. Jó hogy nem már egy csecsemőnek mondjátok, "ne hagyd, hogy beadják neked a kötelező védőoltást, hát jogod van eldönteni, hugyozz inkább képen mindenkit". Eszméletlen...
2018. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
21%
Szerintem is az a legjobb, ha mielőbb megvizsgálják. Folyása is volt, előbb utóbb úgyis megujjazza egy fiú, akkor már olyan tegye, aki ért is hozzá és haszna is van belőle. ;)
2018. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Kovács Dorisz válasza:
100%
A 17-es válaszoló tipikus érzéketlen pasas. Nektek fogalmatok sincs arról,hogy milyen érzés egy szűz lánynak felülni meztelenül egy ilyen vizsgáló székbe, és hagyni, hogy egy idegen férfi nyúljon a nemi szervébe.
2018. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
20%

#16-os vagyok


Én nőként mondom azt, hogy irtó nagy hülyeség ilyenekre buzdítani egy gyereket. Ez az ujjazós komment tényleg gáz. Szűz lányokat másképp vizsgálnak meg, nem fognak felnyúlni.

2018. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Kovács Dorisz válasza:
74%
Hát engem szűzen vizsgált meg az orvos, és nem is túl kíméletesen. Túléltem, de nem volt valami kellemes.
2018. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!