Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lezsibbadt a lábam, azóta...

Lezsibbadt a lábam, azóta nagyon furcsán érzem. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Guggolva dolgoztam sokáig hétfőn, mikor befejeztem, kb 5 perc múlva éreztem, hogy elkezd zsibbadni a lábam. A lábfejemet alig éreztem. Nem hajlik hátra, a sarkamon nem tudok megállni, egyszerűen nem bírom behajlítani. Voltam orvoshoz, néztek reflexet, csináltak egy Ct-t, ami negatív lett. Rángatózik is a lábam, esik le róla a papucs( csak ilyen lábujjközi), tehát kicsit furcsán érzem. Sokat javult hétfő óta, már hajlik is hátra, de ráállni még nem tudok. Orvos szerint becsípődött egy ideg. De volt már ilyenem, és az fájt. Most semmi. Kicsit a lábszáram húzódik, és gyengének érzem a lábaim. Valamint nem érzem rendesen őket. Volt valakinek hasonló? Elmúlik? Nem kaptam semmi utasítást, kezelési útmutatást.
2019. szept. 11. 19:27
 1/1 De La Cruse ***** válasza:

Gerinctornázz. Életed hátralevő idejében minden héten legalább négyszer.

A body bilding erre a legszuperebb meg az úszás.

2019. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!