Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt egy kisebb hasfali...

Volt egy kisebb hasfali sérvem,3 hete megműtötték. Súlyzós edzést csináltam előtte 2 évig.2-3 hét múlva folytathatom. Gyógytorna szükséges lehet előtte?

Figyelt kérdés

Sajnos az orvosom nem tért erre ki, én pedig elfelejtettem rákérdezni.

A hasizmaim jelenleg gyakorlatilag nem léteznek (költői túlzással). De a kockáimnak nyoma sincs, haskötőt kell hordjak még 5 hétig viszont közben elkezdhetek majd újra mozogni.


A doki szerint 2 hét múlva lightos súlyzós edzést elkezdhetek, de lehet, hogy nem jó ötlet ilyen gyenge hasizommal. Szóval szerintetek szükség lehet ilyenkor pár alkalom gyógytornára, vagy elég lehet egy jobb személyi edző eleinte?


Hálót nem kaptam, ha ez számít. Csak összevarrták.


Köszi előre is :)



2020. febr. 15. 08:51
 1/2 anonim válasza:
Én azt tanácsolnám hogy keress fel pár alkalommal egy gyógytornászt. Ő mutat feladatokat, amiket otthon is tudsz végezni és segít elkezdeni újra az edzéseket.
2020. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Bizonyára szükséges lesz!
2020. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!