Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Felűről a háti szakasz első...

Felűről a háti szakasz első csigolya fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Meg még néhány alatta lévő is, de azok nem annyira

ha már egy kicsit megnyomom akkor elkezd fájni(már egy jó ideje) reméltem hogy elmúlik, de csak nem akar. Egyébként ha mozgatom nem fáj. Amikor egyszer le akartam menni állásból hídba akkor hátraestem, de az pár hónapja volt. lehet hogy attól van? vagy lehet hogy komolyabb a baj? kezdek félni.



2020. ápr. 10. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Mit dolgozol? Általában ülőmunka következtében kezd el ott fájni, de a sérülésed is oka lehet... Magas emberek esetében ha sokat hajolnak le a kisebbekhez, náluk is gyakori
2020. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még tanulok, szóval főleg ülök, most meg hogy online oktatás van, meg karantén még többet. megpróbálok majd gyakrabban szüneteket tartani, és felkelni kicsit, köszi!
2020. ápr. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!