Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a karommal?

Mi lehet a karommal?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy görkorcsolyázás közben elestem és ráestem a kezemre. Nem mentem el orvoshoz, mert egyáltalán nem kékült, dagadt be, viszont azóta napról napra egyre jobban fáj, nehezen mozgatom, emelgetni nem bírok. A helyi kórházba nem szívesen megyek, mert ősszel eltört az ujjam és az itteni orvos kiröhögött és azt mondta, semmi baja és átlátszó ragasztóval átkötözte. Ugyebár én magyarországon tanulok ápolónak ezért ott is elmentem egy röntgenre, amin tisztán látszott, hogy elvan törve, de ugyebár otthon kinevettek. A határzár miatt nem tudok átmenni magyarországra. Tippek esetleg mi lehet vele?

2020. máj. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
próbáld meg borogatni hidegvizes ruhával lehet be van gyulladva
2020. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más orvos nem létezik, csak az az egyetlen? Kérd magad ortopédiára, vagy traumatológiára. Ha nem, akkor sokat segít a sírás és a fogak csikorgatása.
2020. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene röntgeneztetni, lehet el van törve.
2020. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es nálunk nincs külön sebész, traumatológus, az ortopéd pedig fél évre rá ad időpontot, most pedig a vírus miatt csak a saját körzeti orvosunk tud fogadni. De ma kértem tőle időpontot már úgy kezdte, hogy ilyen hülyeségek miatt nem kell szaladgálni, persze a nővérek is látták, hogy valami nagyon nem oké a kezemmel...de hát legyen újra igaza, nem én vagyok az egyetlen, aki gondatlanság miatt felfogom jelenteni.
2020. máj. 25. 10:08
 5/5 A kérdező kommentje:
FEJLEMÉNY!! 2 helyen eltörve a karomban és a porc letörve a csuklómban. Nyakig begipszeltek.
2020. máj. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!