Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most mi lehet a karommal?

Most mi lehet a karommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam egy táborban, ahol előadtunk páran egy táncot. Tánc előtt a próbákon minden jól ment, viszont előadás közben nagyon elkezdett fájni a karom, kattant egyet és alig tudtam felemelni. Olyan, mintha megrándult volna. Ezután folyamatosan fájt, de már kevésbé, és kb fél órával az előadás után újra táncoltam. Akkor elkezdett rettenetesen fájni...

Másnap reggelre sem csillapodott a fájdalom, egy szobatársam masszírozás közben egy görcsöt talált (vagy mit) és megpróbálta kimasszírozni...

Persze jobban erősödött a fájdalom ezek után, és nagyon görcs is volt benne... viszont külsőre nem volt látható semmi.

Jegeltem, próbáltam pihentetni, kenőccsel kentem, nem is egyfélével és borogattam. Mikor mozgattam folyamatosan kattogott. Fájdalomcsillapítót is be kellett vennem.

Azóta kb 6-7 nap telhetett el, még mindig fáj, van hogy belehasít. Zsibbadni is szokott. Mint eddig sem, úgy a mai napig sem látható külső elváltozás.

A fájdalom helye: felkar + váll körüli rész.

Mit tegyek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 9. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!