Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Történhetett valami?

Történhetett valami?

Figyelt kérdés

Pár napja nyújtottam, félspárgát csináltam(aminél a hátsó láb teljesen nyújtva van, az első láb meg térdben be van hajlítva), és azóta fáj a combtövem, vagy valahol arrafelé, sokszor jön elő szúró érzés, de nem mindig, leginkább, amikor ülök, és felhúzom a lábamat. Futottam is azóta, nem sokat, száz métert nagyjából, egy órán keresztül sétáltam is minimum, és nem fájt. Semmi olyan gyakorlatot nem végeztem, amit ne próbáltam volna korábban, és nem is fájt közben, teljesen egyszerű volt, de azóta fáj. Meghúzhattam valamit? Azóta egyszer próbáltam még nyújtani, olyat, ami előtte simán ment, de most nem sikerült, mert nagyon fájt.

Plusz mindkét térdhajlatom bedagadt valamiért tegnap-tegnapelőtt, lehet ehhez köze?



2020. máj. 26. 08:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez már négy napja van körülbelül, és guggolásnál, hajolgatásnál is fáj, néha állás közben is.
2020. máj. 26. 08:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos tudná megmondani, húzódás, gyulladás, ödéma ..bármi lehet. Elvileg a nyújtás jó, nekem a derekam húzódott meg egy ugrástól és 3 napja fáj, óvatosan nyújtok...azóta hol jobb, hol rosszabb..lassan múlik az ilyen rossz mozdulattal okozott húzódás..
2020. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!