Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi okozhatja a térdfájdalmam?...

Mi okozhatja a térdfájdalmam? Megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik nap ahogy felléptem egy létrára, valószínűleg kicsit rossz szögben egyszer csak picit így reccsent a térdem és azóta nem tudok ráguggolni, mert erős fájdalmat érzek közben. Egyik percről a másikra alakult ki, ma harmadik napja még mindig ugyanúgy fáj.

Sétálni, futni akár tudok fájdalom nélkül, ha nem nehezedek rá akkor a hajlítgatás sem fáj egyáltalán, de ha ugy akarnék ránehezedni, hogy közben guggolok, akkor borzalmasan fájna egy pont a térdemben.

Hétfőn bejelentkezem az orvoshoz, de szerintetek mi lehet a probléma? El fog múlni? :(


Egy teljesen átlagos/vékony testalkatú, sportosnak mondható (aznap mikor történt is edzettem előtte) 20 éves lány.


Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!



2020. jún. 6. 16:40
 1/1 anonim válasza:
Házi orvos biztos tud majd valamit mondani, de ha továbbra sem múlna, mert mondjuk csak felír valami kenőcsöt én egy szakorvos felkeresését ajánlom.
2020. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!