Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Idegbe szúrták a tűt vérvételn...

Idegbe szúrták a tűt vérvételnél? Mikor múlik el a fájdalom?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam cukorterhelésen és az utolsó vérvételnél ahogy a nővér beszúrta a tűt a karomba egyből lent a csuklómnál (ahol a pulzust is szokták kitapintani) élesen mintha késsel belehasítottak volna, le is zsibbadt az egész karom könyöktől lefelé, szóltam neki, hogy fáj, nem is jött semmi vér és a másik karomból kellett levennie. Azóta is ha kinyújtom a kezem akkor nagyon belehasít a fájdalom. Azt hittem mostanra már enyhül és elmúlik a fájdalom, de inkább mintha erősebb lenne. Idegbe szúrhatta a tűt? Vagy mitől fáj a karom? Volt valakinek ilyen? Mikor múlik el?

2020. jún. 12. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Jártam ugyanígy. Sajnos az ideg nagyon nehezen gyógyul, hetekig de akár hónapokig is érezheted. Azon túl hogy türelmes vagy annyit tehetsz,hogy szedsz b1 vitamint vagy b vitamin komplexet. Nekem az sokat segített rajta. Gyógyszertárban lehet vény nélkül kapni.
2020. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fu de rossz az. Nekem is volt ilyen. Egy évig biztos éreztem utána....
2020. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magnézium és B6 vitamin segíti a gyógyulást. Remélem nem kell sokáig kínlódni emiatt.


Kérdezz rá, hogy sima vizet ihatsz-e előtte, mert az segítség az ereknek és könnyebb eltalálni úgy őket. (ez nem azt jelenti te hibád, félre ne érts, de téged is segíteni fog)

2020. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem szerencsére nagyon könnyen találják meg a vénámat, soha nem volt vele baj. Most is szépen megtalálta a nővér, csak lehet túlszúrta vagy valami.
2020. jún. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!