Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja a térdemnek?

Mi baja a térdemnek?

Figyelt kérdés
Pont egy hete tempósabb futás közben gödörbe léptem és egy orbitálisat estem a jobb terdemre. Erős fájdalmaim voltak sántitottam. Nagyon nehezen tudtam menni. Voltam sürgősségin az rtg nem mutatott semmit. Nem tudom behajlitani csak nagyon nehezen olyan fájdalom lép fel mit a görcs, rettenetesen begörcsöl a fájdalomtól pedig orditok. A térdem hatsó része fáj, görcsöl kisugarzik a vádlimba és a combomba. Most már kicsit jobb nem sanitotk annyira de ha hajlitom ugyan úgy görcsöl akkor, pedig fél napig alig tudok menni.

2020. aug. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Röntgen helyett jobb lenne egy ultrahang is, ha ott valami gyanús van akkor pedig mri.

Térdben rengeteg szalag van, azt csak ultrahanggal láthatod, röntgen csak a csontokat mutatja.

2020. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sürgősségi egy vicc. De komolyan. Ott tényleg csak röntgeneznek. Totál telibexarják az embert. Az orvosok legalja, de tényleg... tapasztalat. Menj ez háziorvoshoz az beutal valami remélhetőkeg "rendes" orvoshoz.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én akkor mennék vissza, ha nem javul. Egy ilyen sérülés hetekig is fájhat (nekem fájt is pont úgy, mint neked), és covid alatt egészen szörnyű az egészségügyi ellátás. Ha rosszabbodik vagy meleg, gyulladt lesz, akkor viszont gyorsan menj orvoshoz.
2020. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!