Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábtörés utáni ráálláskor...

EsztiAnimes kérdése:

Lábtörés utáni ráálláskor lehúzó, elviselhetetlen görcs érzést érzek?! bővebben lent.

Figyelt kérdés

(Kb. 2 hete megcsúsztam a lépcsőn, összeestem és másnapra beduzzadt a lábfejem. Voltunk balesetin, nem tudták normálisan megmondani, hogy törés vagy repedés,(de még a részleges szalag szakadás is szóba esett)) Most 1 hét után levették a fekvőgipszet és 5 hétig kaptam egy láb merevítőt, amivel elvileg tudok már apránként közlekedni.


A kérdésem az lenne nagyon röviden, hogy: Amikor megpróbálok (természetesen egyensúlyban tartani a súlyom) [ma vették le a gipszet] ráállni a lábamra, folyamatos GÖRCSHÖZ hasonló érzést érzek, mintha a görcs folyamatosan lehúzná a lábamat és ez elviselhetetlen fájdalommal jár. MITŐL LEHET? interneten nem találtam semmi nagyon használhatót, hogy másnak lett volna ilyen problémája,de szeretnék már hétfőn közlekedni vele úgyhogy várom a tapasztalataitokat, véleményeiteket ,tanácsaitokat, hogy mit tehetnék


menjek vissza? vagy ez normális? volt-e valakinek már ilyen? erőltessem-e jobban?


ui: a lábam még mindig duzzad magától, ha lógatva van, de közben az orvos erőltetést javasolt, ami szintén lógatással jár??! [kék, zöld az egész]



2020. szept. 4. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt szedték le, én utána alig tudtam ráállni. Pontosan már nem emlékszem, milyen érzéss volt és amúgy is, nekem teljesen más gondom volt a lábammal, de mint mondtam arra tisztán emlékszem, hogy kellemetlen volt ráállni és menni.


Szerintem várj három-két napot (addig is pihentesd), és ha nem javul, akkor menj vissza

2020. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!