Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel mindennek vége?

Lolaa03 kérdése:

Ezzel mindennek vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten eltörtem a jobb sípcsontom és szarkapoccsontom. Elvileg 3 hónap gipsz (műtötték is) mivel tudom elütni az időt,hiszen 1 hónapot otthon kell töltenem? Röplabdáztam szerintetek vissza tudok még állni kb fél év kihagyás után? Illetve ha valaki volt már hasonló szituációban akkor azzal szívesen beszélgetek privátba. 17/L



2020. okt. 3. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezt az orvosod tudná megmondani. Mivel töltsd az időt? Gyógytorna biztos lesz, addig felső testre edzhetsz, és feküdni sem kell egész nap. Meg lehet olvasni, nyelveket tanulni, filmek, sorozatok. Jobbulást!
2020. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapot gipszben töltesz akkor valószínűleg jó durván eltörhetett a lábad :o Nekem ugyan csak a bokám tört, műtöttek, fél év után már bőven aktívan sportoltam, de én csak 1 hónapot töltöttem gipszben...

Ez most sajnos ilyen, nekem is rossz volt ez az időszak, nagyon hiányzott a sport. Az olvasás, sorozatozás mellett ajánlom hogy ha majd tudsz, menj, nézd a többieket, engem az mindig felvidított, legalább nem otthon ültem és szenvedtem.

Jobbulást!

2020. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értem az utolsó mondatot hogy nézd ahogy a többiek röpiznek, legyél közösségben:D
2020. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
65%
100% hogy újra tudsz majd sportolni
2020. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!