Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevallom sùlyos szenvedèlybete...

Renton01 kérdése:

Bevallom sùlyos szenvedèlybetegnek tartom magam!A màjam is kapott kisebb fizikai sèrülèst 1baleset folytàn;-fèlek ha talpra àllok,ùjrakezdem'bohòckodàsom' Kèrdèsem:Az Alkohol v az Metamfetamin terheli jobban a màjat???nem1xü a kèrdès ,tudom..

Figyelt kérdés

#alkohol #metamfetamin #Egèszsègkàrosìtàs #Narkomània
2020. okt. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakember, de szerintem a met az agyat és az idegrendszert bsza szét, az alkohol meg ugyanezeket+ még a májat is. Kérj orvosi segítséget.
2020. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer + alkohol kombótól majdnem meghaltam. 4 ezer körüli GGT értékem volt (a normális kb. max. 40... )
2020. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az elsö vàlasszal azonosulok èn is.ha a kòrhàzbòl vègre kiengednek,màrcsak a Meth lesz a haverom...köszönöm
2020. okt. 8. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemjó az ne tedd.
2020. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!