Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Edzés sérült gerinccel?

Edzés sérült gerinccel?

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet, hogy lassan 2 éve, baleset következtében 2 csigolyám megsérült.

Ezeket ugye nem igazán szabad terhelni (amúgy is fáj), de szeretnék elkezdeni edzeni, gyúrni, hogy rendbeszedjem a testemet.

Kihez kell fordulnom, ha ilyen gyógytornász tudással rendelkező edzőt keresek? Vanak erre szakemberek?



#edzés #gyúrás #edző #gerincsérülés #Csigolyasérülés #Gyógytornászedzőmajomkutyámember
2020. okt. 9. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára van erre gyógytornász szakember, de gerinc problémákra főleg úszást szoktak erősítésre javasolni.
2020. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Vannak edzők, akik egyben gyógytornászok is, illetve sok olyan edző is van, aki foglalkozik mozgásfejlesztéssel.

Én ismerek több olyan edzőt is, aki számos vendégének pl. totál megszüntette pl. a gerincsérves tüneteit egy életre, pedig az orvosok műteni akarták.

Én elsőre orvost kérdeznék meg, mennyire terhelhető a gerinced és milyen gyakorlatokkal, aztán meg gyógytornászhoz mennék.

2020. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
"rendbeszedjem a testemet" = testképzavaros vagyok és csak azért is gyurmálok, bármim is fáj
2020. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yolo2 ***** válasza:
100%
2 éves sérülés azért elég régi már, beszélj az orvosoddal, majd azok alapján keress fel pár alkalomra egy gyógytornászt és ők elmondják majd mire figyelj és mit hogyan csinálj.
2020. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!