Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csak rándulás vagy szalag...

Csak rándulás vagy szalag húzódás szerintetek?

Figyelt kérdés

5 napja félre léptem a lépcsőn.5 percig egyhelyben álltam vele a fájdalomtól utána bicegve vissza is mentem a lakásba.1 napig fekvés jegelés pihentetés,flector krém.2.naptól már szépen tudok vele járni mára már lementek a kék foltok is(fekete nadálytő krém)még érzékeny 1 ponton de teljesen mozgatható minden irányba.

Viszont ha le fel mozgatom egy halk pattanó-kattanó hangot ad ki a bokám azóta(nem oldalt hanem bokámban szemből)Mi okozhatja ezt a kattanó hangot,érzést vajon?


2020. okt. 26. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit sérült a szalag is, de a leírás alapján arra tippelek, hogy meggyógyul magától, ha óvatos vagy vele. Nekem többször volt hasonló sérülésem (boka, térd), ezért tapasztalatból írom, hogy ezek makacs sérülések. Hetekig eltarthat, mire panaszmentes leszel. Ha kb. 6 hét után még mindig komoly probléma van vele, akkor érdemes vele orvoshoz menni.
2020. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!