Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egyik évfolyamtársamnak van...

Egyik évfolyamtársamnak van valami a lábával. Ez most mi? Bővebben lent!!

Figyelt kérdés

Szóval ma láttam, hogy az egyik évfolyamtársam ilyen gipsz szerűségben volt. Elég csámpásan megy, szóval nem tudom, hogy ez most gipsz, vagy valami más. Mankó nem volt neki és csak egy hetet nem volt suliban. Szerintetek mi ez a lábán? (hiába kérdezi bárki, nem válaszol, ő ilyen "fura", barátai sincsenek)


Ui:Most jutott eszembe és kíváncsi vagyok 😂



2020. nov. 16. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a lába volt "gipsz szerűségben" 😂😂
2020. nov. 16. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem akar róla beszélni akkor szerintem ezt tiszteletben kéne hagyni... tök jó h mostanság az iskolásoknak ennyi gondjuk van manapság 🤦😂
2020. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Lehet hogy síngipsz.
2020. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3, az lehet. Köszi!!🙂 Szerintem sima gipsz biztos nem, mert tök gyorsan ment (bár jó csámpásan)
2020. nov. 16. 21:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy járógipsze van. Csak egy repedés volt, azért nem használ mankót!
2020. nov. 17. 17:04
 6/6 krisztamnk ***** válasza:
Van aki törött lábbal is simán megy gipsszel mankó nélkül. Másnak meg ha már levették a gipszét utána se tud mankó nélkül járni :-( Ennyire különbözőek vagyunk...
2020. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!