Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Össze szólalkoztam egy küzdősp...

Össze szólalkoztam egy küzdősportolóval aki évfolyamtársam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mma-zik a srác, én kosarazok, igaz, hogy 15 centivel magasabb vagyok, de ha nekem jön ez nem számít ugye? Már évek óta űzi, szerintetek kiálljak magamért(minden törvényt figyelembe véve azoknak a határain belül) vagy bocsánatot kérjek tőle? Haverokat nem akarok hivni megijeszteni mert az egy patkány dolog. 🤔
2020. okt. 31. 14:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze nem fenyegetőzött, tök jófej srác, csak a barátnőjével jóban vagyok, és ebből indult ki a dolog.
2020. okt. 31. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd békén a nőjét, és nem lesz gond.
2020. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem is fenyegetozott, akkor te most mitol parazol meg mire keszulsz fel ennyire?


Tartok tole hogy ez is mind csak a fejedben tortent meg, nincs neked se mma-s haverod, se semmi masod, csak unalmas a suliszunet azt' muszaj valamivel elutni az idot.

2020. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért mindenki félne egy ilyentől.


Nyugi, nem unalmas mert holnapután már iskola, nyilván kitaláltam, köszi, hogy rávezettél, hogy képzelődök.


Öcsém.. 😂

2020. okt. 31. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg rendes MMA-s, akkor szerintem nem akarja egy ilyen hülyeség miatt elveszteni a hobbiját.

Ha nekirontasz, akkor persze levisz a földre.

Ha meg csak barátok vagytok a barátnőjével, akkor nem hiszem, hogy nagy baj lenne belőle.

De nem ismerjük a fickót. Bármi kisülhet belőle.


Szerintem beszéld meg vele a helyzetet, ha tényleg nagyon összezörrentetek. Ő is ember.

2020. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért tartják a küzdősportolókat állatnak. Ha a barátnőjével jóban vagytok, barátok vagytok, akkor ezt meg lehet vele beszélni, hogy ne aggódjon, nem akarsz tőle semmit. Azt ennyi. Beszélj vele.
2020. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vegyèl egy pisztolyt, az mindenki ellen hatàsos.
2020. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!