Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak ha hatalmasra...

Mit csináljak ha hatalmasra duzzadt a lábfejem?

Figyelt kérdés

[link]


Estem egy nagyot nemtudom pontosan, hogyan estem rá de egy tenisz labda nagyságú daganat van most ott.

Krémeztem vizes hideg törivel körbe tekertem mostmár rá tudok támaszkodni de ha megmozdítim beszãrok úgy fáj szóval csak bal lábon ugrálva tudok közlekedni.

Neten nem találtam semmit róla,mert mindenhol szívelégtelenség meg hasonló betegség miatti lábdaganatról írnak


2020. dec. 11. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elrepedt vagy eltört ott egy csont, azért a duzzanat.


Irány a sebészet, majd megröntgenezik és kiderül.


A lábdaganat egy marhaság!

2020. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel a háziorvosod, mond el, mi a panasz. Ő tud neked adni tanácsokat illetve e-receptet is. Amit a személyi- és tajkártyáddal ki tudsz váltani.

Második opcióként az is megteheti, ha bemész a gyógyszertárba, elmondod, mi történt, mik a tünetek. Ott is tudnak neked ajánlani vény nélkül kapható gyógyszereket, krémeket.

2020. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy el tört, lehet, hogy csak meghúzódott egy ínszalag. Sebészeten mindenképpen röntgeneztesd meg, hogy kiderüljön, mi a baj pontosan.
2020. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a gond , hogy wc-re is csak fél lábon ugrálva tudok elmenni a házból nem tudok kimenni mivel cipőt se tudok felhúzni akkora lett a lábam.

Várják amig kisebb lesz és utána orvos?

2020. dec. 11. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeledben barát/ismerős/szülő/haver/szomszéd/stb. aki autóval elvinne?
2020. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs de már rá tudok állni szóval várok pár napot hogy már cipőben is tudják járni aztán elmegyek házi orvoshoz
2020. dec. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!