Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ekcémások! Ti is véresre...

Ekcémások! Ti is véresre vakarjátok magatok éjszaka?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Bekenem alvás előtt a bőröm és nem viszket.
2021. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő, amikor igen.

Mostmár szerencsére nem, de ehhez tényleg az kell, hogy megfelelően ápoljam a bőröm, illetve ne legyen nagyon meleg a szoba, és ne legyen rossz a levegője se (se túl párás, se túl száraz)

2021. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1! Te milyen krémet használsz? Én is be szoktam kenni, de nem sokat segít.
2021. jan. 28. 06:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban kevert testápoló. A-vitaminos. Sajnos a elnevezését nem tudom, de majd utánanézek.
2021. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam szétkaparni, viszont egy krémajánlásom van. A Bepanthen Sensiderm kenőcse csodákat művel a kezemmel, pedig azt hittem, hogy semmi nem lesz képes helyrehozni a bőrömet. Ajánlom.
2021. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen kipróbálom a krémeket.
2021. jan. 29. 13:55
 7/8 Travis83 ***** válasza:
100%
Vannak már injekciók, amelyek egy örök életre megszabadítanak ettől a kellemetlen bőrbetegségtől.
2021. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Botta Melinda ***** válasza:
66%

Nekem a Flucinar jött be annak idején, fel kell íratni. Nyugtató kenőcs.

És volt egy nagyon puha kefém, amit beszappanoztam, és nekimentem vele a viszkető területnek, hát jobb volt, mint egy orgazmus. Aztán amikor már kezdett vérezni, abbahagytam, forró vízzel öblítettem le (nem 100 fokossal, csak amennyit még éppen kibír az ember, mondjuk 40 fok), a forróság is "vakar", és kíméletes.

A klimax után elmúlt az ekcémám, ennyi előnye van az idő múlásának...

2021. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!