Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen edzéseket kellene...

Milyen edzéseket kellene folytatnom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, néha gondjaim vannak a távolra dobással ,és nem tudom magamat felhúzni se még, milyen edzést kéne végezzek hogy ezeken változtatni tudjak ?

3hónapja edzem , de semmi extra dologgal , fekvőtámaszozok 20-at csinálok kezdésnek, aztán súlyzózok 10kilóssal 4x10 mind két kézre , aztán megint fekvőtámasz 20-30(ez változó) ,látszani látszik ,szóval külső hatása megvan , de még lényeges eredmény nem értem el , milyen területre kellene edzenem ?



2020. jan. 20. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne a 2 kg súly is,de azt min.30-40 x

Hanyatt fekvés,kezek test mellett,páros lábak felemelése,majd egyesével.A talajon maradó lábat szoritsad lefelé ilyenkor.Fekvő támasz közben az egyik lábad emeld a magasba .Nem csak erőssé,hanem szívóssá is tesz .

2020. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2020. jan. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!