Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Néhány órája nagyon szúr a...

Néhány órája nagyon szúr a hátam bal oldalt amikor levegőt veszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam kinn gördeszkázni kicsit elfáradtam és azóta, még soha nem volt ilyen, lehet csak nagyon el lustultam de kicsit félek miatta már órák óta fáj amikor nagy levegőt akarok venni. Szerintetek?
2021. ápr. 17. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy valami rossz mozdulatnál valami becsípődött, próbálj mindenhogy hajlongani, hátha helyrejön. B verzió, hogy kb egy hét alatt elmúlik magától.
2021. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az előttem mondó mondott: becsípődött valami, vagy pedig lehet, hogy valami görcsösen összeugrott egy rossz mozdulattól.

Minden esetre a hajlongás az jó a becsípődésre és a görcsre is (nyújtás).

2021. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy levego szorult be. Kamaszkoromban es barataimnak is annak idejen neha volt ilyen kesszuras-szeru hasogatas, rosszul vett levegotol.
2021. ápr. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!