Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Legalább 6 hónapja fáj egy...

Legalább 6 hónapja fáj egy területen a bordám, vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak napok mikor kevésbé fáj, van amikor mozgolódás közben fáj. Megesik hogy nyomkodásra fáj, de néha olyan, hogy nem tudom megmondani, pontosan hol fáj. A háziorvosom azt mondta, hogy lehet mellhártya-gyulladás is, de szerintem csak egy tipp volt, nem foglalkozik velem. Voltam tüdőszűrésen is, nem látszik semmi. Gondoltam nyilván a legrosszabbra is, de hogy fél éve fájdogáljon, azt nemigen tudom elhinni. Azt megfigyeltem, hogy ha nem alszom egyik oldalamra fordulva sem, akkor másnap kevésbé fáj, de éjszaka önkéntelenül is elfordulok álmomban. Annyi plusz infóm van, hogy évekkel ezelőtt a bal oldalamban volt egy sokáig tartó törésem egy térdrúgás következtében. Ha frontérzékeny lenne megérteném, de nincs ennyi front mint amennyit ez fáj. 28/F

2021. máj. 6. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jelenleg mik a lehetőségek az orvosi ellátásban (covid miatt), de ha tudsz, kérj röntgenre beutalót. Nem tagadhatja meg. Hacsak nem a covid miatt.
2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már voltam mellkas RTG-n, miként azt írtam is (tüdőszűrő)
2021. máj. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!