Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Súlyosabb agyrázkódást megélt...

Súlyosabb agyrázkódást megélt emberek! Beszélni mennyire tudtatok (mármint, lehet hülyén fogalmazom vagy a kérdés hülyeség, volt-e benne bármi kellemetlen érzés)? (élménybeszámolókat szeretnék)

Figyelt kérdés

Agyrázkódás után a tünetek egy felnőttnél meddig tartanak? Mennyi ideig lenne ildomos feküdni? Miket lehet és miket nem (pl mi fájdalmas, mi nem)?


Google barátomat már megjártam. Saját tapasztalatokat szeretnék olvasni.


2021. júl. 18. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

Hát én egyszer csak bele csöppentem egy “álomba”, az utcán gyaloglok, zúg a fejem, kicsit még zavarosan látok.

Balra nézek, a haverom tolja mellett a biciklim. Nem értettem mi történt. Kb. 100 m után rákérdeztem, “mi ez?”


Mondja, hogy elestem biciklivel. Összetörtem magam mosakodjak meg. De hát nem is fáj. Nem is történt semmi. Egy utcai “kék” kútnál megálltunk megmosakodni, tényleg véres volt az arcom, alkkor kezdet el derengeni, hogy ez a valóság.


Este vittek a kórházba, ott is maradtam másfél hetet. Az első éjszaka után kegyetlenül fájt a fejem pár napig.


Próbáltam visszaemlékezni, de hetekig azt sem tudtam, hogy volt. Aztán egyszer, talán hónapok múlva előjött a sztori, hogy egy ismerőshöz akartam odagurulni, egy kapubeálló hídján várt, vizes volt a patkófékem, és nem tudtam megállni, és a kerék lement a hídról. (25-30 cm-es csatorna, betonos)

És itt vége. Hogy hogy sikerült olyan szerencsétlenül esni, az utolsó másodperc 32 év alatt sem jött elő.

2021. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!